Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magasság csak nyűg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magasság csak nyűg?

Figyelt kérdés

192cm-es fiú vagyok és a lányoknál se nem előny, se nem feltétel az ilyen nagy testmagasság, önmagában semmit nem jelent, sőt. Csak hátráltat az edzésben, nagyságrendekkel nehezebb egy vonzó testet összehozni. A ruhák idétlenül állnak, ami a vállamra pont elég széles és elég hosszú is mellé, az a karomra bő, nadrágoknál ugyanez, ami hosszban jó az bő, ami pont alakhoz illő lenne az a bokámig ér. És még sorolhatnám a hátrányokat.

Mi értelme így megnőni?


2015. júl. 12. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Dehogynem előny, minden lány a magas pasikra bukik. Valószínűleg az arcod nem túl előnyös, az még fontosabb nekik.
2015. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok csúnya.

Az alak fontos a legtöbbnek nagyon, az izmosság.

2015. júl. 12. 18:35
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor előny ha a csaj magas, egyébként tök mindegy 175 vagy 195cm vagy-e a 165cm es csajhoz, sőt inkább előbbit választja.
2015. júl. 12. 18:36
 4/14 anonim ***** válasza:
én inkább azt tapasztalom hogy a magasakra buknak mert én 157 cm vagyok és le vagyok pattintva e miatt! kedves magasvékony
2015. júl. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
mondom az a lényeg magasabb legyél, ez 157cm-el nehéz, de olyan 175 körül már könnyű és az átlagos, nem magas.
2015. júl. 12. 18:41
 6/14 anonim ***** válasza:
Én meg pici maradtam (nőként), nekem is nehéz ruhát találni, cipőt főleg (ami jó, annak meg sok esetben csillagászati az ára), aztán engem meg nem látnak meg, mert ilyen alacsonyra nem néznek az emberek. A magasságodat nem nagyon tudod változtatni, a ruhatervezők biztos sokat csuklanak, mert emlegetjük őket jó páran, amiért olyan a kínálat, amilyen...
2015. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
175 cm magasság ma Magyarországon nőknél egyáltalán nem átlagos.
2015. júl. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ferfiakra gondoltam.
2015. júl. 12. 18:55
 9/14 anonim ***** válasza:
hát én majdnem 180 centi vagyok lány létemre, szóval nekem pont ez az ideális. :D alacsonyabb is jó, de imádom ha ilyen magas egy pasi
2015. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A 150 centis csajok is az égimeszelőket választják, mindenhol ezt lehet látni. Más a probléma nálad.
2015. júl. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!