Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy létezik ez? Valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy létezik ez? Valami értelmes magyarázatot pls!?

Figyelt kérdés

Életem első szerelme jól át*aszott és utána belementem egy szexkapcsolatba majd nem belezúgtam abba a csávóba :S

most megint megtettem de egy olyannal akit még csak haverként sem ismerek csak látásból megbeszéltük hogy, hosszútávon mehet ez így hát 2x voltam vele nemis ismerem és azt hiszem megszerettem :O

Hogy a francba létezik ez?


2015. júl. 12. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tehát aki beléd dugja a farkát abba azonnal beleszeretsz.xD Biztos neked találták ki a szexkapcsolatokat?
2015. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De jo neked! Ilyen tempoban, nehany heten belul, a kornyeken mindenkit szeretni fogsz.
2015. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 nagyon vicces tényleg

ha tudnád mennyit szenvedtem az első két sráccal és hogy mennyi idő telt el köztük...évek...szóval..

2015. júl. 12. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért van ez, mert érzelmileg magányos vagy és ezt szexel próbálod pótolni.

De nem megy ez neked, mivel érzelmileg magányos vagy, akaratlanul is kötődni kezdesz ahhoz, aki kedvesen törődésfélét mutat irántad (megdug, foglalkozik a testeddel, örömöt szerez magának és talán neked a testeddel és adja a saját testét is).

Először inkább barátokat, lelki társakat keress, akikkel kiélheted az érzelmi hiányokat.

2015. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha elismered hogy hibáztál akkor tanulhatsz belőle.
2015. júl. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem dugas helyett a nyelvtannal foglalkozz. Nagyon nem megy neked a helyesiras :((((
2015. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!