Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavarnak nagyon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavarnak nagyon az ilyen ribik?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenkinek aki valaha is járt gimnáziumba ismerős az a lány (vagy lányok társasága), akik mindig ott vannak a középpontban, mindent meg akarnak szervezni és körülöttük forog az összes fiú. Nem vagyok féltékeny rájuk, több ilyen természetű barátnőm is van. De van egy csaj akitől egyenesen a falra mászok. Szeptemberben indul a végzős évem, már negyedik éve fogok ugyanazokkal az emberekkel egy osztályba járni. Az osztályon belül a fiúk-lányok aránya kb. 3:1. 7en vagyunk lányok. Minden osztálytársam teljesen normális, ami nem csoda mivel bio-kémia tagozatosok vagyunk. Ide nem szoktak bulimániás hülyék menni. Viszont van egy lány aki marhára nem illik ide. Pontosan az a tipus akit már leírtam. Normál esetben ő lenne a közáppontban, de a mi osztályunkban senki sem vevő rá. Szegény szerencsétlen kicsit magányos köztünk.

Ez így volt 3 éven keresztül, de a legutóbbi osztálykiránduláson 5 srácra mászott rá egyszerre, és a fiúkat hirtelen elkezdte érdekelni. A legjobb barátnőm már 5 éve bele van zúgva az egyik srcba, aki mellesleg túl hülye ahhoz hogy ezt észrevegye, a csaj meg képes fél méterre a barátnőmtől rámászni a srácra és a csaj tudott erről. Közben nem lrti h az ilyen jelenetek miatt mért nézi ki mindenki. Egy másik csaj majdnem kiugrott az ablakon ugyanettől a jelenettől. És a csaj közben próbál velem barátkozni, de annyira bomlasztja a társaságot, h nem vagyok rá vevő.

Ugyan még középiskolás vagyok, de úgy gondoltam inkább ide írom ki a kérdést, mert nem vagyok kíváncsi a 14 évesek véleményére.

Egyszerően a pasiknak nem guvad ki a szemük ha a csaj, aki még az elöbb még a legjobb haverjuk ölében ült, odajön enyelegni?



2015. júl. 13. 00:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
18l
2015. júl. 13. 00:47
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Éretlenek még, majd előbb-utóbb rájön mindenki hogy hol van a helye. 18 évesek vagytok, én nem várok el túl sokmindent. Mondjuk nálunk ilyen nem volt, pedig nem vagyok túl sokkal több nálad, csak a szolidabb verzióval találkoztam még kb általánosban. Szerintem koncentrálj a tanulmányaidra és a felvételire, addig meg élvezd a nyarat a normális barátaiddal. Tojd le hogy ki mit csinál, és ki hogy reagál, akinek fontos vagy az észrevesz úgyis, irigykedni meg totál fölösleges... blablabla...
2015. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Az az igazság, hogy engem nem tudnak érdekelni az ilyen ribik. Nyilván észreveszem, hogy miket csinálnak, de inkább megpróbálok nem figyelni rájuk. Leszarom őket. Leszarom őket, mert úgyis csak felhúznák az agyamat, ha törődnék velük. :D
2015. júl. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem mintha a r*biket pártolnám, de ilyen környezetben, ahol a csaj éveken keresztül totál ki volt közösítve, hiába próbál barátkozni, csoda, hogy élvezi, ha végre - bármilyen okból! - foglalkozik vele valaki? Talán ha nyitnátok felé, akkor többre tartaná a kapcsolatotokat, mint szédíteni olyan pasikat, akik egyébként nem kellenek neki. A másik verzió, hogy élitek tovább elszeparált életeteket ti 6-an, lányok, és ő az össze fiúval.
2015. júl. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
A csaj esetéről már írt az előző válaszoló, a fiúknál meg... azért érthető, mert egy sztriptíz bárban sem zavartatják magukat, hogy a csaj előtte másnak adott öltáncot. Tudod, mint a zsiráf, szép szép de otthonra nem kéne. Ez kivételesen tényleg ez a helyzet lehet a leírásod alapján. Éretlenek még, persze hogy élvezik. Majd kinövik egyszer.
2015. júl. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Valószínű egy szép lány, ezért teheti meg, és tetszik neki, ha több fiú legyeskedik körülötte.

"Szegény szerencsétlen kicsit magányos köztünk.

Ez így volt 3 éven keresztül"

Akkor lehet, volt rá oka, hogy így viselkedik a barátnőid kárára, ha ti sem foglalkoztatok vele.

Kérdésedből annyira sugárzik a gyűlölet a lány felé, hogy borzalmas, ezért megkérdőjelezem, hogy valóban avval a lánnyal van-e a probléma...?

2015. júl. 13. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát, ha jól értelek van egy lány, akit a többi lány kitaszít, kiközösít. Majd ezen nőszemély nincsen tekintettel az egyik kínzója érzelmeire, ami nálad kiveri a biztosítékot!

Mellesleg az írásodból süt a féltékenység, igaz egy részét jól hárítod a barátnődre (aki valószínűleg te magad vagy). Miért kell ezt csinálnod?


Magad is leírtad 3 évig le sem szartátok, majd ráfogod, hogy ezen viselkedése miatt, amit most kezdett. Te a jövőbe látsz?


Miért nem teszel érte, hogy bejöjj a kiszemeltednek? Egyenjogúság van, mert felvállalni magadat és az érzéseidet, ne áskálódj inkább magadba nézzél!

2015. júl. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ti meg szépen összefgtok ellene, mint az oviban a gyerekek...:/
2015. júl. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


5 osztályos gimibe jártam, mivel kicsit lassabban fejlődtem (4 éven keresztül folyamatosan vertek a fiú osztálytársak, a lányok megaláztak semmibe vettek). A negyedik év utáni nyáron ugrásszerű növekedésen mentem át +25cm +40kg, korábban a napi 4óra edzéssel semmit sem értem el, az 5ödiket viszont megújult külsővel kezdtem.


Nem ismertek meg, mindenki barátságos volt, a csajok körbeugráltak (6ból 5 meglett), korábbi élnyomóim rettegtek a megtorlástól.


Akár ők is kiírhatták volna ezt a kérdést!

2015. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem mindenhol vannak olyan lanyok akik kicsit "bevallalossabbak", de ez miatt ne mergelodj, o olyan tipus aki konnyebben adja magat, es foleg ne haritsd a felelosseget ra, a florthoz mindig a fiuk is kellenek, amelyik fiu meg vevo ra, annak tetszik. Szerintem egyik fiut se kellett eroszakkal ravennie semmire, kicsit nyitottabb volt, baratsagossabb es a fiuknak meg bejott. Inkabb az a baj, hogy ennyire foglalkozol vele, ez nekem nagyon furcsa. Te is legyel egyeniseg, vond magadra te is a figyelmet, ne masra irigykedj.
2015. júl. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!