Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti felvállalnátok?

Figyelt kérdés
Azt, hogy itt ismerkedtetek meg a leendő férjetekkel/feleségetekkel. Már egy ideje együtt vagyunk, de ha az kérdés kerül elő, hogy ismerkedtünk meg, akkor rendszerint eltereljük a témát. Igy házasság előtt kezd újra előjönni wz a téma.

2015. júl. 13. 01:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Persze.. mi rossz van ebben ? Itt is ugyanúgy előfordulhatnak rendes emberek bármilyen meglepő.
2015. júl. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen fel.

Minap pont ezt beszélgettük mi is a kolléga nőkkel.:

Ki hol ismerkedett meg a párjával?

1, sport rendezvényen

2, a tesója haverja volt

3, chaten

4, kocsmában


A 4-est egyöntetűen és minden rossz indulat nélkül kiröhögtük, mert így 30 felé...hát nem ciki, de na. A többivel nem is foglalkoztunk nagyon. A hármastól annyit kérdeztünk, hogy miféle chaten? (valami játék volt)

Szóval szerintem simán meg lehet mondani, nincs benne semmi különös. Na meg úgy is sokan nyafognak, hogy itt nem lehet ismerkedni rendes emberekkel ilyen célból. Ti rácáfoltok. :)

Sok boldogságot!

2015. júl. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én igen.
2015. júl. 13. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 opened paradise ***** válasza:

Annak tudatában is ciki,hogy látod mi lett az eredmény?

Simán.

Amúgy elég csak annyit mondani elsőre,hogy neten,egy fórumon.

2015. júl. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jobb, mintha a badoo-t írod, nem? :) sztem tök aranyos, ha vki itt ismeri meg a későbbi házastársát, én is azt hittem, h egy élet lesz, de be kellett érnem pár hónappal, szóval ti szerencsésebbek vagytok. :)
2015. júl. 13. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, miért ne :) Itt ismertem meg a barátomat az oldalon és ha kérdezik mások, hogy ismerkedtünk meg, elmondom nekik. Nem értem, mi lenne ebben a ciki és az például miért lenne elfogadottabb, ha valaki részegen egy buliban kezd el smárolni és abból lesz kapcsolat. Igenis lehet itt értelmesen ismerkedni, nagyon sok a lehetőség, azoknak hatalmas segítség, akik élőben elsőre félősebbek és nehezen nyílnak meg, mert itt nagyobb az esélye, hogy olyan embert ismer meg, aki elfogadja és első találkozáskor már nem ismeretlenek egymás számára, illetve azért a szándékok is elég egyértelműek. Szerintem nagyon jó dolog itt- és más, hasonló oldalakon ismerkedni és semmi szégyellnivaló nincs benne.

20/L

2015. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én egy másik gáz oldalon ismerkedtem meg a barátommal. kövezzetek meg, de mi nem mondjuk el sose. :D ha kérdezik azt mondom hogy nem akarom elmondani és kész.
2015. júl. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!