Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tegyük fel, hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel, hogy tetszik nektek egy lány már vagy 1 éve és nem mertétek leszólítani, de minden bizonnyal gyanítja, hogy tetszik neked. Milyen választ kellene adni alábbi kérdésre?

Figyelt kérdés
Na most az lenne a kérdésem mit mondanátok, ha a lány rákérdezne v csak utalna rá, hogy miért nem szólítottátok eddig le? Mert ha azt mondanám, hogy bátorságot gyűjtöttem, hogy egy ilyen szép lányt leszólítsak ezzel lúzernek állítanám be magam előtte.
2009. márc. 14. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam pontosan ez a helyzet (lány vagyok), és már ott tartok, hogy bármit mondhat nekem a srác, mert mindennek örülnék... 1 év rengeteg idő. Szerintem ez a mondat hízelgő, és ha nem keresztbe tett karokkal-lábakkal hozod a tudtára, akkor nem tarthat lúzernek... Mellesleg én nem azzal a kérdéssel mennék oda, hogy mi a jó fenéért nem szólítottál már le?! Kezdeményezz te, ezzel kiküszöbölheted :) Persze később rákérdezhet, de akkor meg már nem lesz "ciki".

Örülni fog neki, ha tényleg tetszel a leányzónak! :) Én is kicsattannék a boldogságtól, ha vééégre lépne...

2009. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Ha én ennyire tutyimutyi lennék, akkor 2 választási lehetőségem lenne:

1: elásom magam jó mélyre

2: végre összeszedek elég bátorságot, hogy ne csak távolról sóvárogjak, hanem meg is szólítsam.

2009. márc. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!