Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly lehet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly lehet vagy csak hülyéskedik?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik, sőt egyre jobban kezdek belezúgni, de egy a bökkenő. Azt mondják, hogy meleg... ő is tesz ilyen megjegyzéseket, de mindeddig azt hittük, hogy csak viccel. De volt olyan h órán megnyalta az egyik fiú osztálytársunk fülét...stb. Tényleg meleg lehet? Vagy csak biszex? Van esélyem?
2010. márc. 4. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

What are you, a gayfish?!

Vicc nélkül elég gáz a szitu, beszéld meg vele:d

2010. márc. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem vagyunk olyan jó kapcsolatban h csak úgy rákérdezzek...
2010. márc. 4. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Miért van ennyi buzeráns???:( Miéééééééééért? :( Egyre több... pfffff
2010. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. Ha meleg lenne, nem reklámozná ennyire nyíltan. Nálunk is b*zulnak néha a fiúk, de csak poénból csinálják, még akkor is, ha valójában gusztustalanok:D Szerintem ha tényleg homár lenne, titkolná.
2010. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is ezt gondoltam....csak már elbizonytalaítottak...főleg h az a másik fiú osztálytársam nagyon kiakadt...de ha bu.zi lenne akkor nem bámulna....
2010. márc. 4. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
túlnépesedés van, valamivel meg kell állítania a természetnek ha már cunamival nem megy:D
2010. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet h csak a bajszodat nézi és azon gondolkozik h te fiú vagy-e?xD
2010. márc. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem viccel, de amúgy hogy öltözködik?

A b.zik vagy telepofával hirdetik magukat, vagy titkolják

2010. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és beszélj vele, ha azt mondod belezúgtál, mindenképp nincs mit vesztened
2010. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi aranyosak vagytok, azóta kiderült h nem bu.zi, sőt van egy csaj aki nagyon is bejön neki...és nem én vagyok...ezvan :)
2010. márc. 7. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!