Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 55km nagy távolság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 55km nagy távolság egy kapcsolatban? Úgy, hogy nincs autó meg semmi, csak tömegközlekedéssel.

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedve hosszútávon igen, sok.
2015. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezt nektek kell tudni, megoldjátok, v nyűg.
2015. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hu de sok! Sokk.
2015. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
annyit fut naponta oda vissza pumped gabó azért olyan izmos
2015. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak ennek a többszöröse sem volt probléma több, mint 30 évvel ezelőtt.
2015. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor a Himalajat megprobaljak megmaszni, akkor mar a 8-9km is sok ... tehat az 55km nagyon-nagyon sok.
2015. júl. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok.
2015. júl. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem is soknak tűnik, bár tapasztalatból én sem tudom.

Annyi, hogy a belváros ahol mondjuk találkoznánk 90%-ban kb. pont félúton van köztünk.

2015. júl. 13. 21:31
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak tőletek függ, hogy mennyire erős a kapcsolatotok, és hogy mennyire akarjátok egymást.


Köztem és párom között 200 km, a két város között, a fővárosban talizunk minden héten 1 nap pár órára, meg vannak időszakok, amikor el tudunk menni egymáshoz, több mint 2 éve vagyunk együtt nagyon boldogan.

Nálunk sincs autó, csak tömegközlekedés.


Szóval, semmi sem lehetetlen, ha igazán akarja az ember és elég kitartó, hogy megvalósítsa azt amit kitűzött célként maga elé. :)

2015. júl. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az 55 km olyan szempontból "necces", hogy kevésnek tűnik, holott gyakorlatilag nincs nagy különbség közte és egy pl. 300 km-es távkapcsolat között...


Mert a napi ingázás már 55 km-nél is irreálisan nagy terhet ró az emberre (legalábbis, abból kiindulva, hogy nekem diákként kb. 1,5 órába telt egy ilyen út tömegközlekedéssel, mert várni kellett villamos-vonat/busz kombóra, aztán még a másik városon belül is el kellett jutni a célhoz, de mindent összevetve a 2 órás valós időtartam is gyakran összejöhet a késések miatt.) Márpedig napi 3-4 óra időveszteség elég sok, és hosszútávon elviselhetetlen (ha pedig valakinek olyan munkája van, hogy otthon is kell vele foglalkozni, akkor pedig egyenesen lehetetlen).

2015. júl. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!