Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg? Kicsit sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg? Kicsit sok anyagi kiadás

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy a barátnőm tőlem 110 km-re lakik.

Még fiatal vagyok, nincs munkám, tanulok.

Viszont havonta ilyen-olyan munkákból keresek pár tízezret.

Saját kocsim van, nem is eszik sokat.

Viszont sokszor játszottuk már, hogy elmegyek hozzá, hazahozom, majd visszaviszem és hazajövök. (ez nekem kb 10 ezer forintomba fáj)

Vagy elmegyek és jövök. Szóval neki nem kell mennie sehová.

Viszont utóbbi időkben már meguntam és mondtam neki hogy legalább a közelemben levő városig jöjjön be vonattal, ami 800 forint (!!!) és nekem csak 30 km-t kelljek autókázni városig majd 30 ismét nálunk haza.

Jó belement, de láttam rajta hogy nem tetszik neki.

3 hónapja vagyunk együtt szóval nem egy nagy waszizdasz még.

Hogy mondjam meg neki, hogy ez nekem igencsak nagy anyagi megterhelés anélkül, hogy csórónak nézne? Mert az vagyok.

Nem mutattam neki gazdag életszínvonalat, csak rosszul esne ha így gondolna rám.

Így kb semmire sem marad pénzem, az autómba is kellene már pár dolog, de nincs miből...

Másik dolog, hazajut, és már aznap délután írja hogy mikor találkozunk ismét? S mikor bevágom hogy 6-7nap (kb ennyi idő keresni annyi pénzt hogy elhozzam meg talán egy gyros tál hogy ne állítsak oda üres kézzel) már kiveri a hisztit hogy biztos nem szeretem, meg nem is akarom látni csak a szex miatt akarok vele maradni stb.

FIÚK-LÁNYOK légyszi segítsetek mert már a ... kivan.



2014. dec. 3. 01:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt másold be neki amit most ide írtál ... ha van valamennyi esze megérti
2014. dec. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szakits :)))
2014. dec. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy szeretem valamennyire mélyen és nem akarok neki csalódást okozni, sem pedig megbántani.
2014. dec. 3. 02:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy ide leírtad, az tökéletes lesz. Ha normális, akkor ő is belátja, hogy ezt nem várhatja el tőled. Ha problemázik, akkor pedig szakíts, mert később csak rosszabb lesz.
2014. dec. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet benne igazság..
2014. dec. 3. 02:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg mondj bucsut a penzednek .. :)
2014. dec. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen kényes p*csákat, akik szeretik magukat hurcolásztatni, el kell zavarni a gyászba! te meg mondd azt neki, hogy ha ő ezt a pár km-t nem képes érted levonatozni, akkor nem is szeret igazán!
2014. dec. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sosem voltam híve a távkapcsolatoknak. Nekem is volt egy, s amikor a nagy szerelem dúlt, előfordult, hogy kétszer mentem el egy nap a szintén 110km távol levő otthonáig, meg vissza. Aztán persze vége lett, pontosan a távolság miatt. Hiába hiszi azt az ember, hogy nála ledőlnek majd a törvények, nem teszik.

Lépj mielőbb, kérdező, és keress közelebb barátnőt magadnak.

2014. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy ez lesz. Csak már szüleim is megkedvelték és mondják is gyakran hogy ne szólj már neki mert kis aranyos meg sajnálják. De mindegy, ami késik nem múlik-
2014. dec. 4. 16:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogyhogy ennyire nem voltál hozzá őszinte???
2014. dec. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!