Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti képesek lennétek eldönteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti képesek lennétek eldönteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy munkatársam. Egy ideje barátok vagyunk, de nálam ez átcsapott érzelmekbe. Rájött okosan és ki is húzta belőlem. Elmondta, hogy ő senkit nem akar az életébe most, de több vagyok mint egy kolléga, de nem tudja mégis mit jelentek neki.

Azóta lezártuk. Ha fel is jön a téma, közli, ne kezdjük ezt el és hárít.

Azt mondta senki nem fontos most neki. Most jön a de.

Nem értek bizonyos dolgokat így. Pl:


- egy sráccal alakulgattam, állandóan kérdezgeti, hogy na hogy döntöttem, belevágok a sráccal..

- megjelentek érintések. Pl. A hátam fogja mikor előtte haladok, a kezemhez ér, megszorítja a combom, megsimizi a hajam néha játékosan egy-egy mp-re

- izgatja, hogy mit csinálok, bajom ne legyen a sok túlhajtástól, nem szereti h sokat dolgozom mondta ő

- olyanokat mond, hogy engem soha nem tudna megbántani

- incselkedik velem, miközben azt látom, hogy ragyog rám a szeme


Most akkor miért üti a szavait a cselekedete? Vagy én képzelem túl?


2015. júl. 13. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos. Ha egy másik sráccal alakulgat a dolog, akkor Ő egy nagyon korrekt ember, hogy fogdos azért... :D


Mindenesetre a leírásodból szerintem ugyanazt a következtetést le tudod vonni, mint én. A helyedben én ezt a dolgot a megfelelő mederbe terelném minél hamarabb. Vagy ne legyen a kapcsolat tovább tabu téma, vagy zárjátok ezt az egészet le.

2015. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ja, félre ne értsd! Ő nem egy bunkó, aki nyúlkál st, a combomra pl rászorított vagy kétszer, mert játékosan beszólt én meg vállon csaptam viccből. Az volt a reakciója, de amúgy rendes gyerek.


A másik gyerekkel úgy alakulgat, hogy fél évig együtt voltunk, én szakítottam és most próbál visszakapni. Nekem viszont nem ő kell.

2015. júl. 13. 23:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

TE mondtad, amit mondtál. Az egy kezdeményezésnek számít, azaz aktivitásnak. Ez borítaná a klasszikus rendet (ahol a férfi az aktív), és ő egy hagyományos pasas... ezért kapod a kosarakat raklapszám, amikor TE feszegeted a témát.


Viszont ő már kezdeményezhet, és kezdeményez is! Tehát már khmm... több, mint barát.


Ez a "hazugság" magyarázata. :)


Ha tetszik, egyszerűen hagyd, hogy pasas legyen, ennyi az egész. Ha látja, hogy örülsz a közeledésnek, akkor közelebb jön ő. hajjaaaj!

2015. júl. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De ő feszegette a hogyan érzek iránta kérdést, én nem akartam erről beszélni. Viszont furán viselkedik, mint írtam is, ahoz képest, hogy nem vagyok fontos neki. :)


Gondolod Kedves Második kommentelő, hogy érez valamit csak titkol?

2015. júl. 14. 00:30
 5/8 A kérdező kommentje:

Lehet én vagyok a hülye, de ahogy rám néz, ragyog a szeme, nem tudom elhinni, hogy közömbös vagyok.


Az is fura, hogy mikor kihúzta belőlem, hogy vonzódom hozzá, beismerte, hogy több vagyok, mint barát. Most meg senki sem érdekli.

2015. júl. 14. 00:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Én úgy érezném, hogy tetszem neki, jól meg is dugna, de folyton visszakozik, mert 1. házi nyúlra nem lövünk 2. pláne akkor, ha mi csak dugni akarunk.
2015. júl. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs köztünk szexuális kapcsolat.
2015. júl. 14. 18:40
 8/8 omba ***** válasza:

Nincs mit döntened, az alakulgató dolgot vágd el nagyon, és véglegesen.

A munkatársad meg vagy félős, vagy játékos, - hódítósdit játszik, játsszál vele.

(tapasztalt férfi)

2015. júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!