Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen helyzetben mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet csinálni vagy egyáltalán mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze újra az exemmel(2 évet jártunk). Egy félreértés miatt szakítottunk fél éve.. és nem beszéltünk. Aztán elkezdtünk beszélgetni és ő is szeret én is szeretem, ezért újra összejöttünk. Nagyon féltékeny vagyok azóta, sokkal jobban, mint azelőtt. Néha úgy érzem, hogy lesz*r engem, de mindig mondja, hogy szeret stb. Suli miatt most költözünk össze.. Nem enged bulizni a barátnőimmel, de mindig elmegy. Rám szokott írni pár srác beszélgetni.. néha azt érzem lehet jobb lenne hagyni az egészet és lesz olyan akivel mindig jó lesz, nem korlátoz, nem tart sakkban. Viszont amikor vele vagyok nagyon boldog vagyok. Néha elegem van abból amit csinál:/ Ha én bulizni akarnék nem mehetek, mert nem enged.. amikor azt mondom, hogy akkor kísérjen el.. ő nem.
2015. júl. 14. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben azt lehet csinálni, hogy vagy hagyod még magad évekig szívatni, míg szép lassan megöregszel, vagy most veszed a kalapod, és elhúzol e mellől az idióta mellől.
2015. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"az újra melegített káposzta sose jó" . Menj keress mást, szórakozz élvezd az életet. Mással is leszel ugyanilyen, sőt sokkal boldogabb, aki nem fog ennyire lekorlátozni. Néha jobb a dolgokat elengedni, még akkor is ha fáj.

20/L

2015. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem normális dolog amit csinál. Vagy tűröd évekig és tönkreméssz vagy lelépsz tőle és keresel egy normálisabbat.
2020. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!