Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, segítség kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, segítség kellene vagy egy jó tanács, hogy ebben a helyzetben mit is lehetne csinálni?

Figyelt kérdés
3 évig nem volt barátnőm, nem voltam szerelmes soha egy barátnőmbe sem, még csak nem is szerettem igazán. Csak kötödés volt, én nem is akartam a kapcsolatokat. Leghosszabb kapcsolatom 3 hónap volt, de szépen átbasztak mint mindig megcsalt. Aztán egy ideig úgy éreztem jobb egyedül, majd kis idő után rájöttem ez nem jó így, szerelmes akartam lenni. Hát elkezdtem csajozni, nem valami nagy sikerrel sorra kaptam a kosarakat. Meg átbaszást, hitegetést stb. már végleg feladtam amikor is megismertem barátnőm, teljesen más volt mint a többi lány nem is számítottam arra hogy megkedvelem és bele szeretek és igazi szerelmet tudok majd érezni, nagyon jó hogy így alakult megére annyit szenvedni. A gond csak ott van, hogy nehezen tudunk találkozni, a távolság és anyagiak miatt, de ég kitartunk egymás mellett. Sosem szerettem még így és nem volt ilyen fontos senki. Na és nem tudom, elkezdett egy olyan dolog zavarni meg rosszul esni ami eddig senkinél nem érdekelt, még nem feküdtünk le egymással nem is akartam elsietni meg ő sem. De engem elkezdett zavarni hogy előttem már volt más fiúkkal, jó én is voltam más lányokkal, de akkor is nem tudom mit tegyek hogy ne gondoljak arra, mert ha eszembe jut rossz érzés tölt el viszont nagyon szeretem, talán emiatt is zavar ennyire.
2013. febr. 15. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem mikor ilyen eszembe szokott, ilyen rossz érzések, akkor rendesen fáj belülről, megmagyarázhatatlan, de mintha összeszorulna a szívem. Idővel szépen lassan majd elmúlik ez az érzés. Ha már sok együtt töltött időt tudhattok magatok mögött.
2013. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudat alatt félsz az első alkalomtól Vele. Nyugi. Ha szeretitek egymást, nem a teljesítés fog dominálni első alkalommal, és nem valószínű, hogy emiatt romlana meg a kapcsolatotok. Ne tűnődj, élj!
2013. febr. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban igaz, lehet ez az oka, félek is.. utolsó kapcsolatom óta nem feküdtem le senkivel.
2013. febr. 15. 13:16
 4/4 Paulik Áron ***** válasza:
Nem a szexen múlik egy kapcsolat sorsa, vagy inkább úgy mondom, csak részben múlik rajta. Fontosabb, hogy a tisztelet meglegyen egymás felé, és mindig jól tudjatok kommunikálni egymással. Ha nincs mit eltitkolnotok egymástól és rá tudjátok bízni magatokat a másikra, minden ilyen helyzetből jól fogtok kijönni :)
2013. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!