Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha valaki kitesz ide egy kérdést, amiben mocskolja az egyik nemet, akkor a válaszok között biztos lesz olyan, aki a másik nemet mocskolja?

Figyelt kérdés

Ha kitesz valaki egy férfigyűlölő kérdést, akkor a válaszokban nem elmagyarázzák, hogy nem kellene a férfiakat gyűlölni, hanem visszavágnak egy nőgyűlölő válasszal.

Ha kitesz valaki egy nőgyűlölő kérdést, akkor a válaszokban nem elmagyarázzák, hogy nem kellene a nőket gyűlölni, hanem visszavágnak egy férfigyűlölő válasszal.

És miközben szidják a kérdezőt, hogy férfi/nőgyűlölő, a válaszadók is lesüllyednek az ő szintjére avval, hogy nő/férfigyűlölő választ adnak?

Miért van az, hogy az ilyen kérdésekre a válaszok 90%-a nő/férfigyűlölő?



2015. júl. 14. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mert ide általában azok írnak, akik magányosak, egyedül vannak, mérgesek a sorsra, életre, másik nemre, és így adják ki a feszkót :) névtelenség csodája.
2015. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
más szemében a szállkát magadéban a gerendát! de ne csodálkozz ez magyarország
2015. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

1-es ezzel vitatkoznek, ha megengeded: nagyon boldog vagyok, isteni parkapcsolatban elek, iden osszehazasodunk, meg van mindenem, amire vagyhatok (jo, a kutyam suket, de en igy is szeretem), semmi bajom a vilaggal, kiveve, amikor a metron felloknek, vagy ram lepnek, mert a telefonjukat nyomkodjak es se hall/se lat modjara kozlekednek. Maganyos se vagyok, bar a heten a volegenyem kulfoldon dolgozik. Miert vagyok itt? Mert szeretek tanacsot adni masoknak, hatha ezzel segithetek nekik.


Es kerdes a valaszra: mert legjobb vedekezes a tamadas

2015. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Miért kell egyáltalán olyan kérdést feltenni, amiben bármelyik nemet is mocskolják? Megoldódik ezzel bármilyen probléma? Szerintem nem, csak gumicsont.
2015. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"kiveve, amikor a metron felloknek, vagy ram lepnek, mert a telefonjukat nyomkodjak es se hall/se lat modjara kozlekednek."


Ezt férfi is meg nô is megteheti, úgyhogy ez nem ok az egyik nem szidására.


"Es kerdes a valaszra: mert legjobb vedekezes a tamadas"


Viszont aki válaszban elkezdi szidni a másik nemet, az se jobb a kérdezônél.

2015. júl. 14. 19:48
 6/7 anonim ***** válasza:
35%

nem értem ezzel mit akarsz ....

de ha valaki magára vesz valamit,akkor alap hogy megvédi az álláspontját érdekeit

és ez teljesen normális,néha ehhez el kell taposni másokat,de hát az élet is ilyen,és ez csak még jobbá teszi.

2015. júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért mert az egyik oldal nem méltányolja se a tényeket, se az észérveket, és csak azért jár ide hogy jól belerúgjon abba aki a földön fekszik (nem mondom meg, melyik az a nem, akinek inge az úgyis magáraveszi)

Nekem mondjuk tök mindegy, mit hisz el, mit nem, vannak olyan hülyék is akik szentül hiszik hogy a Föld belül üreges, odalenn élnek a kakamatyik és gravitáció nem is létezik. Fölösleges bármit is magyarázni nekik, kb. mintha egy vaknak akarnám elmagyarázni, mi az a kék.


1-es válaszadó: megmondom névvel, arccal,bárki szemébe az álláspontom. Mert mi lesz, mit veszíthetek?

2015. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!