Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől legyen önbizalma annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől legyen önbizalma annak, akinek semmi sikerélménye nincs?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam már olyat, hogy azt tanácsolják itt zoknak, akiknek sosem volt barátnőjük, hogy legyen önbizalmuk, akkor lesz.

Kérdem én: aki sosem érdekelte a másik nemet, sosem látta, hogy bármilyen fromában is szeretnék jobban megismerni; annak ugyan honnan lenne önbizalma?

aki ilyen helyzetben van, az kb. úgy érzi magát, mintha egy sötét barlang mélyén élne.


2015. júl. 14. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Én nem érzem így magam. Önbizalmam magamból fakad és nem attól, hogy mennyire vagyok potenciális jelölt mások szemében.
2015. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
Pontosan erről van szó, amit az első ír. Az ÖNbizalomnak függetlennek kell lenni a külső visszajelzésektől.
2015. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez így van! én már nem is ismerkedek minek? felesleges! sosem volt barátnőjük, hogy legyen önbizalmuk, akkor lesz. ez kb olyan pistike edd meg a sóskát erős leszel tőle persze pistike megeszi és úgyan olyan gyenge lesz mint volt!
2015. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van erre egy technika. Ha érdekel, írsz.
2015. júl. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit írtok azzal egy gond van, ha nem a visszajelzések alapján alakul ki az önképed, akkor erősen torzult lesz, ez pedig a narcisztikus emberre jellemző.

Ezen emberek tipikusan bunkók, ami meg ezek szerint menő, tehát lesz nőjük. Igazatok van ez tényleg jó tanács!


Én kérek elnézést, igazatok van!

2015. júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó kérdés nagyon ,ezzel valahogy az "önbizalom-kisugárzás" copypasztát mantrázó trollok valahogy mindig adósak maradnak :DDD

Hát igen, nehéz ügy amikor a raktáron lévő válasz nem felel meg a kérdésre, hehe hehe :DDDD

2015. júl. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!