Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi komolyan úgy gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi komolyan úgy gondolja, hogy nincsenek elvárásaik a nőkkel szemben?

Figyelt kérdés
Akkor miért szólják le azt, ha pl. nem tud főzni? Vagy mondjuk ha nem ért semmihez, nem bírja eltartani magát? Vagy ez nem számít elvárásnak a szemükben?
2015. júl. 14. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
de vannak de nem olyan debilek mint a nőknek mint pl a magasság dolog meg hogy keressen jól meg reggelig sorolhatnám
2015. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon súlyos probléma lenne, ha nem lenne xd
2015. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a magassághoz kapcsolódó elvárással nincs gond. Én is elvárom hogy ne legyen olyan súlyos mint én. :)
2015. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Én ezeket nem elvárásnak hívom, hanem személyiségbeli jellemzőknek. Hasonló a hasonlót vonz elvet vallom. Meghülyülnék, ha egy nő felszínes, nem törődöm, lusta, hanyag, igénytelen lenne. :)
2015. júl. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát vannak nők, akik megtehetik, hogy csak a fejükből néznek ki, máris bomlanak utánuk a hapsik.

Valószínű nem egy életfogytig tartó kapcsolatban gondolkodik egy illető, ha ezt mondja, nincsenek elvárásai egy nővel szemben.

Kevés olyan mazochista embert ismertem, aki képes huzamosabb ideig egy gumibabával együtt élni.

2015. júl. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak elvárásai, ez biztos.


Bevallom nem rajonganak a nők értem, de nem tudok vonzódni egy 120kg-os zsírdisznóhoz, aki fél óránként rágyújt és úgy áll hozzá az élethez, hogy ez így teljesen rendben van. Semmi akaraterő, semmi kitartás, erre nem lehet jövőt alapozni.

2015. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van elvárás, de közel se annyi mint nektek. Konkrétan, ne legyen felszínes, ne legyen anyagias, és néha tudjon igazat is mondani.

Az pedig mesebeszéd hogy nem bírja eltartani magát. Egyszerűen csak könnyebb ezt mondani, mint az igazat, hogy egy balekot keres aki majd eltartja.

2015. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!