Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, ha egy nő az alábbit teszi? (magyarázatban)

Figyelt kérdés

Udvarol neki egy kedves férfi, de ő inkább összejön egy "rosszfiúval". Később a "rosszfiú" otthagyja őt, majd a nő a kedves férfi vállán sírja ki magát.

Csak szerintem gusztustalan ez?

Persze, ha esetleg egy férfi csinál ilyet, az is gusztustalan, csak általában nőknél veszem észre ezt.



2015. júl. 15. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Ilyenek a nők, így kell szeretni őket. :) Ha szerencséd van, ettől megjött az esze, és téged fog választani...


Az tényleg gusztustalan lenne, ha egy férfi jönne össze egy "rosszfiúval". :)

2015. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

Esetleg azért mert tetszik neki a rossz fiú, a kedveshez nem vonzódik szexuálisan, de barátként tekint rá és ugye a barátaink vállán szoktuk kisírni magunkat...

Amúgy én ezért nem barátkozok pasikkal. A félreértések elkerülése végett.

2015. júl. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1: Ha lehet, én azért nem szeretem az ilyen nőket, inkább megkeresem azokat, akik nem ilyenek. :) Amúgy nem velem történt meg ez.


"Az tényleg gusztustalan lenne, ha egy férfi jönne össze egy "rosszfiúval". :)"


:D

2015. júl. 15. 18:26
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

persze hogy gusztustalan,de az sem kevésbé az aki vigasztal egy ilyen nőt,ahelyett hogy meg akarná dugni ilyen olyan módon ha már tetszik neki


nem rendesnek kell lenni az életben hanem elvenni ami jár,a "rosszfiú" nagyon is jól csinálja amit csinál


még a másik csupán önmaga ellensége.

Mikor én vigasztaltam egy lányt,még aznap este meg is dugtam,úgy hogy volt barátja


valahogy így kellene nektek is,eszembe sem jutott volna vigasztalni ha nem dughattam volna meg


ahol nincs haszon az nem üzlet! ámen!


ezt magoljátok be ti is

2015. júl. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
7%

Gusztustalan mint írtad is,és szánalmas.

De hát tipikus nő,az összes ezt csinálja sajnos... :/

24/F

2015. júl. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
a mai "nők" 99% a ezt csinálja velem is ezt csinálják de ilyenkor mondom azt hogy bocs nem menj vissza a kedves macsódhoz sírni! senki nem mondta hogy engem válassz
2015. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Most őszintén, mindig is lesznek olyan emberek, akik élnek a kínálkozó lehetőséggel, ha valaki meghallgatja őket. És mindig lesznek olyanok, akik önként ajánlkoznak lelki szemetesnek. Nem tartom gusztustalannak, mert egyik sem venne részt ebben a "kapcsolatban", ha nem lenne neki jó. A csaj törődést kap, a pasi pedig azzal a hátsó szándékkal áll mellette, hátha ki tudja használni a helyzetet. Ha pedig hátsó szándék nélkül vigasztal, akkor erre valók a barátok, nem?
2015. júl. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
#4: Valahogy egyet tudok érteni... Elvégre azért vannak egy nőnek barátnői, hogy az ő vállain bőghesse ki magát, egy férfi meg hát, ugye tudjuk...
2015. júl. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7: Azért tartom gusztustalannak, mert a nő általában tudja, hogy a férfi szerelmes belé, és csalódni fog, mikor nem kellesz neki, de azért sírásra "jó az a férfi is".
2015. júl. 15. 19:12
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Én valahogy nőként pasikkal jobban kijövök, mint nőkkel, de nem mindegyiktől akarok többet is. Talán azért alakult így, mert kicsi koromban is több fiúbarátom volt, mint lány, meg öcsém révén is több fiúismerősöm van, illetve olyan szakmát tanultam, ahol eleve több a férfi, szóval a főiskolán is jóval kevesebben voltunk nők. Meg aztán pasik olyan dolgokban is tudnak tanácsot adni, amit a nők másképp látnak, és jó másik szemszögből is látni a dolgokat. Nekem a férfi-nő barátság működő dolog.


Kérdező, szerintem ez a lány abban a kedves fiúban sose látott potenciális társat, csak barátot, nem többet. Függetlenül a rosszfiútól. Csak az a szegény srác félreértette.

2015. júl. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!