Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnál a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál a pároddal, ha tudod azt, hogy az előző kapcsolata miatt önbizalom hiányos?

Figyelt kérdés

Előző és egyben legelső kapcsolatában 2 évig hitegették, elvesztette az ön és a másik személybe vetett bizalmát.

Ha tudod azt,hogy őrülten szeret és próbál ez a dolog ellen tenni,de lassan megy neki, és még mindig bizonytalan, vele maradnál és türelmes lennél, vagy inkább úgy véled,hogy veszett ügy és egy stabilabb pár után néznél?


2015. júl. 16. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Az élet nem egy romantikus film, amelyben a férfi egy határozott, merev, erős gorilla, és maga mellett cipeli a törékeny nőjét. Nekem is önbizalomhiányos párom volt, és senki nem tudta úgy értékelni, ha valamit teszek érte, mint ő. Az egészséges önbizalommal rendelkező barátaimmal az volt a gond, hogy sok mindent természetesnek vettek és nem voltak elég hálásak, ha kellett volna a köszönöm, ami rosszu esett. Egy olyan fiú akinek ápolgatod a lelkét sokszor jobban is ragaszkodik hozzád, felnéz rád, szóval nem csak hátrányai vannak.
2015. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Ebben az esetben én vagyok az önbizalomhiányos lány. És igen, nagyon tudok értékelni minden dolgot, és nagyon becsülöm a barátomat, nagyon szeretem, viszont érzem,hogy a másik kapcsolatom miatt mintha elvesztettem volna a bizalmam a társsal szemben. Mert abban a kapcsolatban is azt mondták,hogy mennyire szeretnek, milyen fontos vagyok, én vagyok számára az aki kell, ennek ellenére ott hagytak,mert "nem akar lekötött lenni és inkább kiéli magát, aztán majd pár év múlva esetleg ..." Hát kösz.


Tudom,hogy ennek nem kéne kivetülése legyen a mostani kapcsolatomra, de ha ezeket hallom valahogy mindig az jut eszembe,hogy 'ezt már mondták, és nem volt így'. Próbálok tenni ellene és legyőzni magamban ezt,a legrosszabb mellékhatása ennek,hogy többször vagyok féltékeny,amit többnyire lerendezek magamban,de nem mindig sikerül :(

Nagyon félek,hogy rámegy a kapcsolatom, de nem tudom hogy változtassak.

2015. júl. 16. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ha tudod azt,hogy őrülten szeret és próbál ez a dolog ellen tenni,de lassan megy neki, és még mindig bizonytalan"


Ha van eredmény akkor biztosan...de ha hosszabb távon sincs semmi eredménye akkor mégsem próbálkozik annyira, vagy a megoldás nem jó...


Attól függ hogyan hat ki ez a kapcsolatra...tehát pl állandó ellenőrizgetés és féltékenykedés miatt lehet elhagynám...de ha nincs semmi ilyesmi durva nyoma akkor nem annyira probléma...


22F

2015. júl. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha még mindig a régi kapcsolatod árnyékában élsz és nekem a korábbi sérelmeid ellen kéne küzdene akkor valószínűleg nem. Nincs az hapsi aki tartósan ezt bevállalná, mert ez egy energiaszivattyú, ezen csak veszthet.

Ha le tudod magadban zárni a történteket, és be tudod zárni mint egy könyvet és felrakni a polcra mint tanulságot, akkor menjél csak bele új kapcsolatba, mert a másik emberrel fogsz kiszúrni, de nagyon.

Nagyon jól fogalmaztál...örülten szerethet a párod, mert amíg Te nem tudsz 100% rá koncentrálni, nem rajta járnak a gondolataid addig a kapcsolatotok sokkal inkább egyfajta rajongás mint egészséges párkapcsolat.

37F

2015. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!