Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Mitől lesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Mitől lesz egy férfi önbizalom hiányos? 21L

Figyelt kérdés

Mi hozza ki belőle, hogy elkezdjen egy lánynak panaszkodni, hogy nincs megelégedve önmagával, a külsejével pontosabban? Nem egyszeri esetről van szó, hanem sokszori.


Van kapcsolata, nem kap elég odafigyelést? Vagy nincs összefüggés a kettő között? Ha megkapja is a dolgokat, lehet ennyire elégedetlen?


Nem érzi magát külsőre helyesnek, vonzónak, meglepődik, ha pl. megdicsérem. Visszajelzésekre van szüksége, de mikor pozitívumot kap, még visszakérdez is, hogy tényleg így gondolom? Meglepődik, hogy helyesnek tartom például.


Ez mi miatt van? Csak úgy magától kialakul?


2015. máj. 17. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenki a sikertelenségek miatt önbizalomhiányos,meg mert szorong.Hogy kinek felel meg,és mit gondolnak róla,kevesebbnek érzi magát mint a többi,és senki nem állítja az ellenkezőjét a legtöbbször :D
2015. máj. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem attól függ,hogy mennyire őszinte veled vagy hogy kihez hasonlitja magát..
2015. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 To7ka ***** válasza:

21 év felett? hmm. Én elsőre arra gondoltam, hogy nincs egy kicsit alacsonyan a mércéd? Lehet olyan srácokat találsz (mert pl Te is kicsit önbizalom hiányos vagy), akik úgy érezhetik, Te túl jó vagy hozzájuk. Neked van fix elfoglaltságod, jobban haladsz a tanulásban, sportolsz, míg Ők nem. És így nem érzik biztonságban magukat a kapcsolatban, és ha nem elég férfiasak nyavajognak...


Nem hiszem, hogy túl sokat változtathat ezen a kapcsolat. Talán tud valamennyire férfit faragni egy lány a párjából, motiválni és ösztönözni őt, de ha egy idő után ez nem alakul kölcsönössé (vagyis együtt építitek a kapcsolatotok, és ő is megáll a lában), az eszméletlen frusztráló lehet. Én nőben se bírom, ha valaki mindenben rám támaszkodik és nincs egyénisége.


Ez a bókot kap és meglepődik meg írtó fura. Hát Te vagy a barátnője, nem??:D Vagy az a lány a barátnője aki mond valami szépet róla. Nem ez a normális? Hogy azért vannak együtt, mert helyesnek, vonzónak találja??:D Ezen én nem értem mit lehet meglepődni.. Mintha kényszerházasság lenne köztetek, kegyetlen csúnyán nézne ki, és meglepődik hogy Te nem csak kényszerből vagy vele... Nekem ez eszméletlen fura.


Esetleg próbáld meg jobban belevonni a hétköznapjaidba, legyetek jobban ott egymásnak, közelebb egymáshoz, mutasd ki neki, hogy mennyire fontos számodra, megbízhat benned, Te kiállsz mellette mások előtt is, stb.. De egyszerűbb lenne rendes pasikat találni.

2015. máj. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor elégedetlenkedik a külsejével mond meg neki hogy tényleg elég szarul néz ki és jó lenne ha végre kezdene magával valamit.


Ha ez valami vitához vezet és megkérdezi hogy akkor miért vagy vele akkor mond azt neki hogy ameddig nincs ló jó a szamár is.


Mond meg neki hogy mivel eddig folyamatosan dicsérted és azt észre sem vette ezen túl mostantól így fogsz bánni vele.

Hátha erre felfigyel.


Nekem volt olyan csajom aki nagyon jól nézett ki és mindennapi dicséretekre meg bókolásra lett volna szüksége.

Én viszont majd akkor fogok bókolni ha saját magamtól eszembe jut, egy másodperccel sem előbb.

És nem vagyok az az ember aki egy feneketlen kútba dobálja a dicséreteket mert a másik még arra sem képes hogy egy normális önértékelést kialakítson.

Javaslom te se legyél az.

2015. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok a barátnője. Csak jóban vagyunk. Csak írtam, hogy van kapcsolata, de talán nem kap elég odafigyelést vagy valami. Szóval ennek tükrében hogy fest a dolog? :)
2015. máj. 17. 19:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ez ennél összetettebb. Olyan kategóriában lenne érdemes megkérdezned, ahol pszichológiához értők is szoktak válaszolni.
2015. máj. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!