Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te mennyi időt töltesz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mennyi időt töltesz a pároddal?

Figyelt kérdés

Mi még nem élünk együtt, 2 éve járunk. Fogalmam sincs, hogy az együtt töltött idő soknak számít-e vagy kevésnek?!


Ő hétköznap dolgozik, én pedig suliba jártam/járok. Általában péntek és szombat este együtt alszunk (hol itt, hol ott) és még vasárnap délutánig (14:00/15:00) együtt vagyunk. Hétköznap csak Facebookon váltunk 4-5 üzit délutánonként.


Ritkán fordul elő az, hogy én vagy ő a barátaival van. Nálam a barátok kimerülnek a suliban, vagy nagyon ritkán egy hétköznapi délután, csakúgy, mint ő a haverjaival. De amúgy ez nekünk így viszonylag jó, mert a barátaink is elfoglaltak (család, tanulás, munka).


Szerintetek hasznos lenne beiktatni mondjuk havonta egy olyan hétvégét, amikor egyáltalán nem találkozunk?

Nem akarok teljesen rámászni (amúgy ezt már említette volna ha így lenne) de jó lenne, ha nem úgy viselkednénk mint a házasok...


Szóval nálatok hogy alakul ez?

Én 20/L, ő 28/F

2 éve vagyunk együtt


Köszönöm!!!



2015. júl. 16. 11:40
 1/10 datass ***** válasza:

Számomra kevés lenne ha csak hétvégén tudnék találkozni a párommal és hétköznap kimerülne a beszélgetés fbn 4-5 üzenetben.


Ez eléggé messze van még az általad képzelt házas élettől :)

Jelenleg ez nem több mint egy tini kapcsolat időben.

2015. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Ennyi idő után már inkább erősödni kellene az elköteleződésnek...

Én hetente kétszer találkozom a barátommal (akkor együtt is alszunk, illetve a hétvégét igyekszünk együtt tölteni).

Ezt hosszú távon kevésnek érzem, szerintem ha minden jól megy, néhány hónapon belül össze fogunk költözni (eddigi kapcsolataimban így volt, nehezen tudom elképzelni, hogy felnőtt emberek évekig csak "járogassanak".)

2015. júl. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés.

Mi is kb így vagyunk, de azért,mert hétközben a munkája miatt folyton utazik,csak hétvégén van itthon, de az utolsó napokban pusztulok bele,annyira hiányzik. Hétvégén amennyit csak tudunk együtt vagyunk.

Nekünk ez kevés így, és munkát akar váltani,amint lesz jobb, fog is.

De lehet ez egyénfüggő, ha nektek ez így jó, akkor nem kevés,de annak nem látom értelmét,hogy miért kiiktatni egy közös hétvégét? Nem érzed jól magad vele,esetleg teher számodra? Akkor el kellene gondolkozz azon,hogy szereted-e eléggé őt.Ennyitől biztos nem untok egymásra...

20L:)

2015. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem teher a másiknak, ez nyilvánvaló. Fura azt olvasni, hogy szerintetek ez az együtt töltött idő még kevés is... Nem érezzük soknak, csak akkor tűnik annak, ha "belegondolunk", és ha kimondjuk, hogy tényleg minden hétvégét együtt vagyunk. Az összes szabadidőnket egymással töltjük, szóval szerintem nem kéne így isteníteni a másikat :S Szerintem nagyon hasznos lehet a külön töltött idő is, mert még jobban megerősíti benned azt, hogy szereted a másikat, hiányzik, ha nincs veled és fantasztikus vele lenni. Még a házasoknak is kell külön töltött idő...
2015. júl. 16. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak hétvégén találkoztok?

Az szerintem kevés.

Mi mindennap (legalább 1-2 órára). Én is suliba járok, de utána ráérek pár órára.

Hétvégén meg program akkor egész nap együtt vagyunk.

2015. júl. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi meg is unnánk napi szinten egymást. Mit lehet annyit beszélgetni, annyira a másik kedvére tenni?... Nem azt mondom, ha össze költözünk, közös életünk lesz, akkor ott lesz a háztartás, a munka, meg már a családtervezés, mert mi csak akkor akarunk összeköltözni ha már lesz min. jegyesség, vagy inkább házasság
2015. júl. 16. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Szóval igazából neked csak arra kell a barátod hogy elmondasd hogy van barátod, de igazából semmi másra...

Félre téve a csúnya személyeskedést, az eberek különböznek és különböző igényeik vannak, valaki nem tud egy napig meg lenni a párja nélkül, valaki (pl te) akkor is elégedett ha, alig látja.

Máskülönben a mai kapcsolatok jó része nem foglal magában semmi mélyebb, erősebb érzelmet, csak három fő célt szolgál röviden, legyen kivel beszélgetni, az ember ne érezze magát egyedül és hogy legyen kivel dugni; felszínes kapcsolatok, de kapcsolat és valakinél hosszú ideig működik mert egy ilyen kapcsolat mellett lehet az embernek a saját életére koncentrálni... persze attól még nem feltétlen jó dolog...

2015. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hmmm...

Olyan érdekes, hogy az ember feltesz egy kérdést közvélemény-oktatás gyanánt, és akkor rögtön támadnak a szakértők mindenféle témában. Oké, hogy ez az oldal anonim, szóval úgysem tudjuk, ki vagy, de nem kéne azért a legbunkóbb oldaladat elővenni, mert gondolom élőben te is nyilinyalizol mindenkinek, akárcsak egy kiskutya.


Nem csak díszmutatóban vagyunk egymásnak, hanem közös céljaink vannak és közös életet akarunk. Attól, mert a kapcsolatunk első éveiben nem játsszuk a hülye szerelmeseket, mint a tinifilmekben a főszereplők, akik hol sírnak, hol d*gnak, még szerethetjük egymást. Szerintem aki minden percet a párjával akar tölteni (eljegyzés, házasság nélkül) az egy hülye, eszeveszett szerelmes, a legrosszabb értelemben. Úgy akar élni mint egy házas, házasság nélkül. Mintha én játszanám a mérnököt diploma nélkül. Hülyeség, sietés, alaptalan dolog, ami előbb-utóbb összeomlik, mert kihagytunk jóóóóóó soooook építőanyagot!!!


Nem azt mondom, hogy nem kell szeretni a párunkat, de igen, szeretnünk kell őt nagyon, mindennél jobban, az összes hibájával együtt, és kell, hogy a közös élet építésén dolgozzunk. És igen, kell a szerelem is, az a nagy rózsaszín köd, a hatalmas eszeveszettség, de nem a párkapcsolatod első szakaszában, amikor kb. beleszeretsz egy vadidegen elképzelt tulajdonságaiba és puszta szavaiba. Fontos hogy megismerd a másikat, és ne róla szóljon rögtön az életed, különben elveszíted önmagadat, és előbb utóbb őt is.

Le merem fogadni, hogy ide nagyjából csak nők írtak nekem, nagyon kíváncsi lennék arra, hogy a párotok mit szól ahhoz, hogy 0-24 együtt vagytok. Persze, biztos jó neki ... még... de tudjátok a mindent felülíró szerelem, és főleg a hormonok az agyadban, amik mindezt kiváltják, mint a drog, bizony elmúlnak gyorsan, olyan 2-3 év alatt.... Ebből nem lesz aztán sírig tartó szerelem ;-)


Lehet rögtön összeköltözni, meg stb, de ha vége, mi marad neked magadból?


Nem tudom magam kifejezni, és nem is érdekel, hogy ki érti, de hogy ide a gyk-ra olyan hülye emberek járnak, mint a segg (velem együtt, aki megpróbált egy normális kérdést feltenni) az tuti!!!

2015. júl. 17. 14:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Az előző (7/12:57) vagyok férfiből vagyok és nem igazán izgat az anonimitás akárkinek megadok bármilyen elérhetőséget, de én a való életben bunkó paraszt vagyok és sokat beszélek (olykor a témától eltérve), szóval...


Csak leírtam egy személyes véleményt, de azt is hogy az embereknek más és más igényeik vannak, te nyilván megtaláltad azt a párt akinek ugyanolyan igényei vannak mint neked ezért lehet tartós a kapcsolat...

2015. júl. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Így 7 év után is elég gyökszinek tűnik a kérdező😆😆
2022. okt. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!