Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig ezt természetesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig ezt természetesnek vettem. A férfiak többsége nem olyan, mint a pasim?

Figyelt kérdés
A barátom egyáltalán nem undorodik tőlem, ha menstuálok. Ha fájnak a melleim, megmasszírozza, ugyanúgy szexelünk, maximum ő nem ad orált, lemossa szex után a vérem. Sokszor tampont cserélek mellette, volt, mikor megműtötték a kezem, akkor ő dugta fel nekem és húzta ki a régit. Ha véletlenül összevérzem a lepedőt, akkor segít kimosni. De itt a fórumon láttam egy-két kérdést, amiből kiderült, hogy vannak férfiak, akik hozzá nem érnek ilyenkor a nőjükhöz. Miért? Nem értem egyszerűen. Mi undorító van a barátnőd vérében? Szerencsés vagyok, ritka az ilyen fiú, amilyen nekem van?
2015. júl. 16. 22:07
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
?
2015. júl. 16. 22:08
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ritka, nekem is több ilyen volt.
2015. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
A szexen kívül én sem teszek semmilyen különbséget az "ünnepek" és a többi nap között. Olyankor csak az ujjaim működnek, ha a lány igényli, de volt, aki még ezt sem szerette volna. Viszont a szex nekem nem menne úgy, egyszer próbáltam, és kissé rossz volt utána :/
2015. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Én sem szeretem ezt a szót, de mondj ennél értelmesebbet. A barát van még, csak az nem elég egyértelmű.
2015. júl. 16. 22:09
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
Párom esetleg??? Az értelmes szó
2015. júl. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Engem se nagyon zavart mikor a barátnőmnek épp megvolt. Attól még az a nő maradt akit szerettem.

/F

2015. júl. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Gratulálok, a lényeget úgy látom megértettétek. Vadmalac, kapásból tudnék öt olyan kérdést linkelni, amiben te is leírtad a pasi szót. A többieknek és a leendő normális válaszoknak köszönöm.
2015. júl. 16. 22:15
 8/26 A kérdező kommentje:
Az admint megkérem, hogy törölje már ezeket a hülyéket, ha olvassa a kérdést. Köszönöm.
2015. júl. 16. 22:17
 9/26 anonim ***** válasza:
58%

Én nem bántásként írtam ezt.Csak azt mondtad nem tudsz más értelmes szót rá.Én csak írtam egyet.

6-os voltam

2015. júl. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A párom szó meg nem nélküli. Én meg éreztetni akartam a kérdésben, hogy férfiról van szó.
2015. júl. 16. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!