Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az őszinte szavakat miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az őszinte szavakat miért nem értékeli a lányok többsége?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Pl. hogy kövér vagy? :)
2015. júl. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1, Idióta vagy? Nem vagyok kövér.

De nem így értettem ahogyan Te, hanem pl szerelmet vallasz és valamiért megkattan a lány és nem tud mit kezdeni a helyzettel...

2015. júl. 13. 23:47
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha olyan ember mondja aki bejőn neki akkor tud mit kezdeni vele
2015. júl. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem te, hanem azt mondod valakire hogy kövér, és nem értékeli. Istenem, itt ma senki sem normális.
2015. júl. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ja, #3 +1
2015. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te a lányok többségének szerelmet vallasz?


Nos, én szerelmes vagyok éppen valakibe, ha ő állna elém ezzel, nagyon örülnék neki, és tudnék mit kezdeni vele, ismerem már egy ideje személyesen, szóval nem egy idegen számomra.


Anyám mesélte, hogy mikor fiatal volt, egyszer itt volt Pesten diákmunkán, és egy külföldi srác el akarta szédíteni, anyám nem állt könnyen kötélnek, nem az a fajta lány volt, a srác egyszer nagyon leitta magát, és hát hajtogatta, hogy ő mennyire szerelmes. Alig ismerték egymást, anyám nem is vette komolyan, meg nem volt neki szimpatikus, hogy a srác ilyen ittas állapotba tudott kerülni.


Nyilván akitől nem akarok többet, akármennyi ideje ismerem, azzal nem lesz több, és meg is mondom.

2015. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Mert elsősorban a kinézetet és a sok pénzt értékelik
2015. júl. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%
Utolsonal a pont, teljesen igy van. Mikor az elso randin megallapitja, hogy nem vagy pumped gabo "csak" sportos es ezt kozli is veled ott mar bajok vannak. Vagy nem tud mit kezdeni az oszinteseggel? Neki ez tul sok es nem akar feltetlenul veled lenni
2015. júl. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi oldalról nehéz mit kezdeni azzal, ha valaki derült égből szerelmet vall. Nekem se ment, férfiként. Az emberek általában szeretik, ha a párkapcsolatuk fejlődése egy többé-kevésbé kölcsönös és kiegyensúlyozott folyamat.
2015. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az őszinteséget gyakran összekeverik a bunkósággal.
2015. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!