Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek ilyenkor még valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek ilyenkor még valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel találkoztunk párszor, de még nem döntöttük el a továbbiakat. Tehát nem vagyunk együtt, de nem is vagyunk közömbösek egymás iránt.

A napokban tudta meg, hogy egy nagyon közeli hozzátartozója elhunyt. Bár nem mutatja, de nagyon megviselte a dolog.

Sajnos tapasztalatból tudom, hogy milyen ez a helyzet.

Este együtt voltunk, sokat beszélgettünk, biztosítottam a támogatásomról, mondtam neki, hogyha bármiben tudok segíteni szóljon.

Várjam meg ameddig ő keres, vagy pár nap múlva én is érdeklődhetek?


2015. júl. 16. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Várhatsz egy ideig, de szerintem nyugodtan keresheted pár nap után.

Nálam lenne egy olyan lány aki szimpatikus számomra, nem venném tolakodónak ha keres még ilyen helyzetben is.

Egy őszinte szándékú közeledést senki sem fog visszautasítani és szerintem ő sem.

2015. júl. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!