Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők most akkor szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők most akkor szeretik az őszinteséget vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha egy nőnek azt mondja egy férfi hogy "gyere át dugni" (vagy más szavakkal de ez a lényege) akkor az esetek nagy %-ában megsértődnek és elhordják mindennek a férfit. De hát az igazság az igazság. Most akkor szeretik a nők az őszinteséget vagy sem?
2015. júl. 16. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az általad említett példában nem az őszinteség a baj, hanem hogy azok a nők nem csak egy dugást akarnak, hanem rendes párkapcsolatot, szerelmet. Én pl. szerelem nélkül nem működöm szexuális téren, szóval ha egy pasi csak egy jót akarna dugni, nem mennék bele, mert nem arra vágyom. És elkönyvelném, hogy hát, még ha kissé nyers is, de legalább őszinte, és nem árul zsákbamacskát. :-)
2015. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Nem bírják. Ha szépen hazudnak nekik azt bírják. Ismered a dumát: "nehogy már csak arra kellek, hogy megfektessél"..
2015. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Az őszinteség csak egy tulajdonság, attól, hogy valaki őszinte, még lehet érzéketlen tapló...
2015. júl. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
Akkor szeretik az őszinteséget, ha hasznuk van belőle. Minden szentnek maga felé hajlik a keze,tartja a mondás...
2015. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
6%
Ez úgy néz ki, ha nem mondasz el neki valamit akkor egy sunyi fér.eg vagy aki nem mer kiállni a véleménye mellett, ha megmondod neki, hogy mit érzel vagy hasonló akkor meg egy roh.adék vagy, mert hogy mertél ilyet mondani egy nőnek, vagy valami hasonló érkezik. Ez az esetek 98%ára igaz, a maradék 2% pedig igen-igen elvétve van.
2015. júl. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
szerintem te is összekevered az őszinteséget a bunkósággal.
2015. júl. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
A nők alapból úgy csinálnak, mintha valami eszméletlen szívességet tennének a férfinak azzal, hogy lefekszenek vele. A példádban említett esetre válaszolva, azok a nők közül is biztosan szoktak kalandozni, csak persze úgy tesznek, mintha nem. De egy buliban, fesztiválon, nyaraláson vagy egyéb környezetben-és a nekik megfelelő emberrel természetesen-habozás nélkül szexelnek, olyankor már nincsen "nekem csak akkor megy, amikor szerelmes vagyok!"
2015. júl. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 7/7 Időpont ma 07:32 - Sajnálom, ha te csak ilyen nőkkel találkoztál. Nekem tényleg csak akkor megy, ha szerelmes vagyok.
2015. júl. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

7:51, tőle függetlenül én is túlnyomórészt ilyen nőkkel találkoztam. Vajon véletlen lenne? Vagy...

*X-akták főcímdal felcsendül*

2015. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Visszeres Törpicsek - Tisztelet annak a néhány megvillanásnak, amikor nem vagy ekkora pesszimista és gyökér, nem lep meg, hogy a felszínes nőket szúrod ki, ha a való életben is így viselkedsz, mint ezen az oldalon.
2015. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!