Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szeretik a srácok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szeretik a srácok az őszinteséget? És mennyire képesek "fogni" a jeleket?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit szeretek, már elég régóta. Régebben beszéltem vele, aztán eltávolodtunk. Be akarom neki vallani, hogy szeretem. De nem tudom, hogyan fogadná ezt, és lenne-e értelme. Végülis, semmit nem veszíthetek, nem?
2010. máj. 26. 02:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. teljesen vak vagyok a nők jeleire, nem veszem észre őket, csak ha konkrétan kimondják, hogy tetszek nekik.


Szerintem mondd el neki, amit érzel.

A legjobb érzés, ha szeretik az embert, szerintem mindenki erre vágyik. Ő is. Hogy rád vágyik-e az majd kiderül.

Sok sikert!

2010. máj. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyi értelme biztos lenne, hogy téged legalább nem kínozna az belülről, hogy meg se próbáltad...

Lehet ha elmondod neki mit érzel akkor hirtelen majd reagálni se tud semmit. Az, hogy kicsit eltávolodtatok úgy is érthette, hogy már beszélni se akarsz vele. Persze sok mindent nem tudtam meg abból amit leírtál :)


Sok mindent tényleg nem veszíthetsz, viszont sokat nyerhetsz.

2010. máj. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mind a két, előttem szólóval egyetértek!
2010. máj. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én az őszinteséget szeretem. Mint már pár kérdésnél írtam - J.Austen regényeken nevelkedtem (nem csak azokon, az én életemből se marad ki Son Goku, meg a többiek :D), szóval van egy fajta képem a nők különböző jeleiről meg arról is, hogy ezekre hogy érdemes válaszolni. A gond csak az, hogy sok esetben még a csajok se veszik észre, hogy egy-egy tett mire is utalhatna... Tehát emiatt inkább önvakságba burkolóztam ilyen téren, tehát egyszerűen ezeket már észre sem veszem. :)


20F

2010. máj. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én is nagyon nehezen veszem észre, ha bejövök olyas valakinek aki nem "kiszemelt célpont". Szerintem ez azért van, mert általában, mi pasik szoktunk kiszemelni valakit és bepróbálkozni és talán ez miatt nem is figyeljük annyira a többi nem kiszemelt reakcióit. Vagy valami ilyesmi.


Szerintem is mond el neki.


21/F

2010. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki írt. Huuuhhh, ez most bátorított. Lehet, ez kellett.:)
2010. máj. 26. 16:40
 7/15 A kérdező kommentje:
Az nem gáz viszont, h én jártam a haverjával? (de nem sokáig, és nem szerettem, mert végig Őt szerettem)
2010. máj. 26. 16:41
 8/15 anonim ***** válasza:

veszíteni nem...de ha visszautasít akkor nyerhetsz magadnak egy kiadós sírást..(Y) én a helyedben nem mondanék semmit...

az ilyen kapcsolatoknak nem sok jövőjük van..

bocs h ennyire negítv vagyok..de épp most szakítottam a barátommal. és ki***ttul kivagyok.

szóval tedd azt AMIT JÓNAK LÁTSZ...és ne minket kérdezz..mert mi nem ismerünk sem téged sem azt a srácot..egyedül te tudod h vagy e annyira felkészült h bevalljad neki és utána arra is h sírj vagy rosszkedved legyen ha visszutasít. és téll boccs h ien negatívvagyok..de valakitnek a rosszat is el kell mondnia..én minidg csak a jót hallottam..és mindig azt kivántam bárcsak az igazat mondták volna...

szóval éncsak jótakarokneked:) és azt h tudd mi a két lehetőség..

na sok szerencsét.::)

2010. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ne azt mond neki h szereted. az ijeszto es furcsa egy olyan embertol aki megcsak nem is ismer ugy igazan. az tul komoly. azt mond h tetszik, szimpatikus, stb.
2010. máj. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A jeleket dugd fel, legyél őszinte és beszélj, mintsem kislányos szarságokkal hívd fel a figyelmét, mert az kétértelmű. Őszinteség, határozottság, beszéd. A férfinek áll a legjobban, de egy nőnek mégjobban áll, mert különleges és egyedi lenne ezekkel a tulajdonságokkal.
2010. máj. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!