Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lány aki azt mondja nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány aki azt mondja nekem, nagyon szeretne megölelni?

Figyelt kérdés

Ez mit takar ?

Mármint érzelmileg sima barátság ? vagy picit több ?


2015. júl. 17. 03:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki akarja belőled szorítani a szuszt.
2015. júl. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretné a szájába venni a kukacodat.
2015. júl. 17. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Fogalmam sincs, mivel engem még egy lány sem ölelt meg, mivel alacsony vagyok és ocsmány.
2015. júl. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen közeledni akar hozzád ezzel, szerintem jó esélyed van rá, hogy érez valamit irántad, ami már jóval több mint barátság.
2015. júl. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy sima baratsag. Szerintem tetszel neki.
2015. júl. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
le tudnád írni hogy ennek mi volt az előzménye? mert ha ketten élőben beszélgettetek és csak úgy spontán mondta valószínűleg tetszel neki vagy olyan érzelmeket váltottál ki belőle,hogy késztetést érez rá hogy megöleljen. Ha facen mondta akkor is ezt tudnám mondani,mert akkor valószínűleg a hiányod váltotta ki ezt belőle.ha meg fázott vagy valami ilyesmi miatt mondta akkor lehet csak barátilag gondolta.
2015. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy barátság/szeretet vagy több is lehet, ezt így nem lehet megmondani.


Nekem pl. két kedves férfi kollégám is van, aki néha meg szokott ölelni vagy én őket, de nem vonzódom hozzájuk, házas vagyok és ők is. Nem flörtölünk egyébként meg semmi, baráti viszony.


Az ölelés minden embernek mást és mást jelenthet, sok esetben csak egy érzelmi támogatás, egy jóleső gesztus. Egyszerűen van úgy, hogy látod, hogy a másiknak jól esne, mert amúgy rosszul érzi magát, vagy fordítva, neki esne jól és ezzel tudnál rajta segíteni.


Megint más esetben kialakulófélben lévő érzelmeket is jelenthet persze, de nem feltétlenül erről van szó. Én nőként mindig inkább úgy voltam vele, hogy az ölelés barátság, a szexuális érdeklődést nem így fejezem ki.

2015. júl. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!