Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti a fogamzásgátló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a fogamzásgátló tabletta szedése mellett használtok óvszert?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szedek fogamzásgátló tablettát de a párommal nem használunk óvszert, mert nem élvez el bennem. Mit javasoltok, érdemes lenne használni mindig? 22/L
2015. júl. 17. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
ha "pár hónapja" szeded akkor nem kell. akkor már 99,9999999% a védelem, de alapból is 7-21 naptól teljes a védelem. ( 1 hetet mindig tanácsos várni)
2015. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem használok óvszert mellette, pont azért szedem, hogy ne kelljen.
2015. júl. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem használunk mellette csak ha esélyes, hogy nem hat. Pl hánytam, ment a hasam és rizikós időben (3-4 óra után), amikor papír szerint nincs gond, de jobb kísérteni a sorsot.


Illetve nálunk sem élvez belém. Azért se, mert egyébként fertőzésre hajlamossá tett a tabletta és iszonyatosan felborítja a flórám ha belém élvez, valamint azért se, mert így nem kell rágnom a körmöm két hétig ha pont együttlét után csúszik homokszem a gépezetbe. Pl most is együtt voltunk hétfőn, és aznap este úgy elfelejtettem bevenni életemben először a tablettát, mint a sicc, másnap délután tűnt fel így a 12 órából is kicsúsztam. Jelenleg 4 de életemben összesen 7 évig szedtem már tablettát, ennyire még sose felejtettem el. Egy kezemen meg tudom számolni a 12 órán belüli csúszásokat. Szóval most azért picit ideges vagyok, de közel sem annyira mintha belém élvezett volna.

2015. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*nem kísérteni
2015. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most őszinte, szerinted fogalmazd már meg légyszíves, hogy mire való a fogamzásgátló tabletta? Mire is szeded valójában?

Szedés előtt elolvastad a betegtájékoztatót?


Bocsi, de ennyire nem lehetsz tudatlan és tájékozatlan, ha már állításod szerint, pár hónapja szeded!


Kérdésedre a válasz: Nem!! Mert minek?

2015. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ÉRTELMES válaszokat! Az utolsónak pedig: Nem, nem pont erre gondoltam amikor a kérdést feltettem, a fertőzésveszély miatt is kérdeztem, nem csak a védelem miatt...ugyanis többször volt már olyan, hogy irritáció illetve egyéb problémám volt,(a tabletta miatt főként és az óvszer használat kihagyása miatt) ilyenkor antibiotikumos kúrát írt fel az orvosom ami egy hétig tartott, ezalatt nem is szexeltünk, a páromat is ki kellett kúrálni.Emellett voltak még kellemetlenségek, amit a fogamzásgátló tabletta okozott. Erre gondoltam, "kedves" válaszadó, hogy mellette érdemes-e óvszert használni, hogy megelőzzük ezeket a problémákat, illetve mások mit tapasztaltak, hogy a tabletta szedése miatt ők is hajlamosabbak-e a fertőzésekre, megbetegedésekre.Erre meg is kaptam a válaszomat, és köszönöm! Úgy gondolom, nem volt okod ezen fenn akadni,hogy ezt megkérdeztem, tisztában vagyok a dolgokkal, nem kell egyből letámadni és ellenszenvesnek lenni.Mielőtt elkezdtem szedni kétszer is megvizsgált a nőgyógyászom és a nekem legmegfelelőbb tablettát írta fel és IGEN elolvastam a tájékoztatót,amiben nincs KONKRÉTAN megfogalmazva,hogy nem kell óvszert használni...Sőt JAVASOLJÁK IS HOGY MIVEL NEM NYÚJT 100%-OS VÉDELMET A TABLETTA ezért mellette kiegészítő védelem is kell főleg a fertőzések elkerülése érdekében....na és mégis ki nem olvasta el?
2015. júl. 17. 15:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Fertőzés elkerülése érdekében tisztálkodni kéne és odafigyelni a higiéniára!

Az más kérdés, hogy menstruáció alatt történő együttlétkor a fertőzés elkerülése miatt jóm az óvszer!


Ha állandó partnerrel szeretkezel, akkor fölösleges az óvszer! Vagy pedig válts csak óvszerre és ne mérgezd magad feleslegesen a gyógyszerrel!


Egyébként meg magánügy, hogy ki hogyan védekezik, de ha parázol és totális védelmet akarsz, akkor fizess duplán és élvezz kevésbé jól, mivel az óvszer tompítja azért az élvezetet!


Egyébként meg ennyi idős fejjel és a tájékoztató elolvasása után, igazán tudhatnád, hogy a pasid simán beléd élvezhet! Rendszeres gyógyszer szedés esetén védve vagy! De ha a lelkednek jobb, hogy még óvszerrel is védekeztek, ám legyen! A ti dolgotok!


Mi nem használunk óvszert, csak tabit és MINDEN RENDBEN VAN!

Csak te reagálod túl az egészet, fölöslegesen!

2015. júl. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!