Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti melyen nyitószövegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti melyen nyitószövegeket jasználtok a netes társkereső oldalakon amire lányok ezrei írnak rátok?

Figyelt kérdés
Nagyon is érdekelne, mert amiket írok nekik, a többség vagy nem válaszol rá, vagy elküld a búsba. Ha kérditek én nem olyanokat szoktam írni hogy: de jól nézel ki me milyen szépek a szemeid. + szia járunk? Én nem a külsőre írok neki, csak is a belsőre. Egyszerűen már nem tudok mit csinálni

2015. jún. 29. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk én nem vagyok fent netes társkeresőkön, néha napján szoktam csak chat-elni.

De az ilyen szövegekre, hogy:" Szia cica/baby/édesem" nem szoktam visszaírni. Nekem ez már túl személyeskedő. Próbálj frappánsan ráírni egy lányra, de ne is legyen erőltetett.

2015. jún. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszettek sosem a standard szövegek, amiket egyből kiszúr az ember, hisz teljesen személytelen. A férjem úgy ismertem meg, hogy végig is olvasta az adatlapom, rövid, frappáns levelet írt, ami nyilvánvalóan rólam szólt, névvel szólított meg és volt benne egy kis humor is. (Igen, ez sem általános, többnyire "szia"-t kaptam és egy másolt ismerkedő szöveget arról, hogy milyen érdekes a profilom, szeretne jobban megismerni az adott illető...stb. Az igazság az, hogy ebből egy ördögnél egy fokkal szebb csaj kb. napi 10-15db-ot kap társkeresőkön, a többi 5-10 db pedig alkalmi szex ajánlat, akkor is, ha nyíltan ki van írva a lapjára, hogy nem keres ilyet. Ha ki akarsz tűnni a tömegből, akkor viccesen, röviden de frappánsan, és nyíltan RÓLA kell érdeklődni.)
2015. jún. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 MolotovPunk ***** válasza:

Fent vagyok egy társkeresőn,voltak is anno pozitív élményeim,randijaim is,sőt még pár komoly kapcsolatom is,de ha rám hallgatsz hagyod a fenébe a társkeresőket...

Kevés az esély arra,hogy ott normális lányt fogsz találni.

Ha meg találsz is az lehet,hogy tőled kicsit messze fog lakni.

Élőben jobb ismerkedni szerintem.Járj el bulizni néha,meg ilyesmik.

2015. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Női szemmel: amikor voltam társkeresőn, akkor küldtem el valakit, ha

- valamiért nem tetszett az adatlapja (olyan adatok, amik valami komolyabb gondolkodás- vagy életmódbeli különbségre utaltak vagy nagyon nem tetszett a kép hangulata

- egysoros leveleknél tartalmasabb kommunikációra nem lehetett rávenni őket és / vagy ritkán írtak (egy komoly levelezés nálam napi 1 informatív levélnél kezdődött)

- rögtön kezdetben látszott, hogy szexre mennek


Rosszul voltam továbbá attól

- a közhelytől, hogy a "külső megfog, a belső megtart", még ha mint minden közhelyben, ebben is van igazság

- ha a kezdeti indiszkrét kérdéseket azzal indokolták, hogy "ne pazaroljuk egymás idejét" (ha érdekel a másik, szánjak már 3-4 napot a levelezésre és pár órát egy találkozóra, ha ennyit nem ér meg az ügy, az számomra komolytalan)

- ha azt firtatták, mikor készültek a feltöltött képek (szavazzon a másik nekem annyi bizalmat, hogy hasonlítok a feltöltött képekre, és nem hazudok rögtön az elején)


Természetesen mindenkinek válaszoltam.

2015. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon tartok a személyes találkozásoktól 3-aska, mert legtöbbször az ismeretlen lányoknál lefagyok, nem tudok mit mondani, végére csak hülyeséget tudok reagálni. Azért maradok a társkerső oldalaknál, mert legalább van gondolkodási időm. De ezt ideje lenne megtennem, amit mondtál
2015. jún. 30. 01:19
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Olyan szöveg kell amire lányok ezrei írnak?


"Tele vagyok lóvéval és sportkocsim is van"

2015. jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy tudom a válasz a kérdésedre (ezrek nyilván nem lennének, de reális számokról lehetne szó), miért érné meg nekem, hogy elmondjam ?
2015. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!