Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Türjek még? Már nem bírom tovább.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Türjek még? Már nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Összevesztem a legjobb barátnőmmel,és a legjobb barátommal

ők most ketten meg még pár emberke rámszáltak. Bármit mondok órán abba mindig belekötnek tesiórán "véletlenül" nekemjönnek meg ilyejmi.Eddig próbáltam nem éstrevenni de egyre jobban piszkálnak.Nem akarok az ő szintükre lealacsonyodni de már nem birom. mit tegyek?


2010. márc. 5. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szavazzunk?
2010. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gáz, majd kinövitek. Ennyi idősen nem hatnak az észérvek, úgyhogy verd meg őket.
2010. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
már én is gondoltam rá de ők többen vannak xD
2010. márc. 5. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Veszélyben vagy!Ki fognak közösíteni!Ez lelkileg rossz hatással lehet rád!Hanyagold őket amennyire csak lehet!
2010. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor szerezz pajtikat, barátkozz másokkal minél többet és gyorsabban! Nem muszáj verekedni, de ha látják, hogy másokkal milyen jól elvagy, akkor leszállnak rólad. Most azt hiszik, hogy egyedül maradtál, ezért könnyű beléd kötni.
2010. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Védd meg magad!! Ezzel nem sülyedsz le az ő szintjükre. Ha lásák rajtad hogy nem lépsz és eltüröd hogy igy bánjanak veled, akkor ne várj csodát hogy békén fognak hagyni:\\
2010. márc. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!