Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tovább lépjek vagy tűrjek még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább lépjek vagy tűrjek még?

Figyelt kérdés
A barátommal eléggé megromlott a kapcsolatunk. Folyton veszekszünk, minden apróságon, de mind a 2-en szeretjük egymást. Már 3 napja nem láttam és olyan jól esne ha eljönne vagy legalább rámírna. A legutóbbi különlétünkkor is én írtam neki, de meguntam már. Elvárnám, hogy végre férfi legyen és ha igazán szeretne eljönne, de nem teszi. Emellet nagyon büszke és lehet emiatt sem. Ha mégis eljönne mit mondjak neki, rátámadjak, hogy csak ennyit jelentek neki, vagy fogjam fel úgy mintha misem történt volna és kedvesen, szeretettel fogadjam?
2011. aug. 22. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szeret téged. Én mindig leadok a büszkeségemből ha barátnőmmel összebalhézunk...
2011. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ne fuss olyan busz után,ami már rég elment.
2011. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha igazán szeret akkor leszarja a büszkeségét. szakits vele.
2011. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

pff... eléggé lejáratod magadat azzal, ha vele maradsz!


Ergo mond neki, hogy pápá...

2011. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 B.angel ***** válasza:

Igazat írtak az előttem szólók! Az én párom is lead a büszkeségéből, ha veszekszünk és odabújik és bocsánatot kér! :)

Tehát tényleg nem nagyon érdemes vele maradnod!

2011. aug. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hagyd a p*csába... ha ennyit nem tesz meg érted akkor nem éri meg az egész.. neked lesz sz*r a végén ha utána futsz :/
2011. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha volt már valaki igazán szerelmes tudja, hogy nem olyan egyszerű dolog szakítani...
2011. aug. 22. 19:49
 8/8 BlackSword ***** válasza:
És mi lenne ha a valódi problémát beszélnétek meg... Mert ezek az apróságokon történő veszekedés egy mélyebben lappangó problémára is utalhatnak...
2011. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!