Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
A környezetemben folyamatosan azt látom, hogy általában a nő az aki félrelép vagy lelép. Sokkal kevesebb olyat láttok, ahol a férfi csalja a párját. Itt viszont a nő nagyon oda van a férfiért. De tudok olyanról is ahol mindkét fél csalja egymást.

2015. júl. 18. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
És arra ugye még nem gondoltál, hogy a megcsalás nem minden esetben derül ki?
2015. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy egy bizonyos kor alatt a nők lépnek félre gyakrabban, egy bizonyos kor felett már a férfiak.
2015. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Gondolom... 2. Na és menyi lenne az a bizonyos kor?
2015. júl. 18. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:

3#

Gondolom embere válogatja, általánosságban talán 30-35 év.

Egy nő utána már nem olyan kapós, nehezen veszi fel a versenyt a huszonévesekkel, egy férfi azért még nem. Huszonéves korban szerintem a lányok gyakrabban félrelépnek.

2015. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az csak a te környezetedben van. Az én környezetemben meg jóval több a férfi, aki csalja a párját. Ettől még nem gondolom azt, hogy akkor biztos több ilyen eset van, mint a másik felállás, mert nem tudhatom.
2015. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én több olyan pasit láttam,aki ezt megcsinálta,mint nőt,de szerintem amúgy tök mindegy.Aki hajlamos rá,az megteszi nemtől függetlenül,húsz meg negyven évesen is.Fő az önbizalom és rámenősség,az emberileg tré formák is eladják magukat,ha nagyon akarják.
2015. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és most engem ez most mélyen érintsen meg, vagy felzaklasson, hogy hogy csalják meg egymást lépnek félre mások? hűűűű de magam alatt lettem :D
2015. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!