Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "hozhatnánk helyre" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "hozhatnánk helyre" a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz,megköszönöm ha valaki elolvassa :)


Mindketten 21 évesek vagyunk,lassan 3 éve hogy együtt vagyunk.Nekem ő az első komoly kapcsolatom,ő vette el a szüzességem is,neki már volt pár barátnője.Az elején nagyon szerelmesek voltunk,ahogy az a nagy könyvben meg van írva,rózsaszín köd,szerelem első látásra,nagyon sokat együtt voltunk.Aki szerelmes volt már tudja milyen érzés :) Szex is jó volt,úgy körülbelül 1 évig.Aztán ő lekezdett lustulni,már nem kényeztetett engem,sokszor csak arra ment,hogy neki jó legyen.Ez sajnos elég mély nyomott hagyott bennem,amit már azóta sokszor megbeszéltünk,de még nagyon ritkán most is előjön,amikor úgy érzem,hogy én nem érdemlem meg hogy "úgy" szeressen,csak nekem kell kielégítenem őt.

Másik probléma pedig amiatt volt,hogy elkezdtem fogamzásgátlót szedni,és egy idő után emiatt visszatérő fertőzéseim voltak,illetve méhszájsebem,ezért nem tudtunk sokáig együtt lenni.Havonta 1(!) alkalommal voltunk együtt,én kielégítettem őt kézzel,szájjal.Ez nagyon megviselt minket,a kapcsolatunkat.Azóta érezzük mindketten,hogy valami megváltozott.Szeretünk együtt lenni,vágyunk is egymás társaságára,nagyon jól elhülyéskedünk,mindent meg tudunk beszélni,tényleg mindent,igazából tökéletes is lenne minden,ha a szex jó lenne.

Azóta már nem szedek fogamzásgátlót,a libidóm mégse az igazi.Ő is mondta,hogy van amikor már nincs is hozzá kedve.Sokszor már csak egy gyors puszi van,nincsenek hosszú csókolózások,elveszett a tűz,a szenvedély.Pedig én nagyon szeretném,és ő is.


Akarok mindenképp adni még esélyt a kapcsolatunknak,mert túl sokat jelent nekem,és nem akarom csak úgy eldobni a szex miatt.Szerencsére mindent meg tudunk beszélni,elég nyitottak vagyunk mindenre.


Tudnátok tanácsokat,tippeket adni?

(Sajnos mostanában keveset tudunk találkozni időhiány miatt,és fáradtak is vagyunk.)


Köszönöm! :)

21/L


2015. márc. 20. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
És a fogamzásgátló mellékhatása miatt visszamentél esetleg nőgyógyászhoz? Nem javasolt másikat?
2015. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veteran1978 ***** válasza:
Léteznek más fogamzásgátló módszerek is mint a tabletta!A nőgyógyász tudna tanácsot adni!
2015. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háát pedig a szex a hiba.
2015. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Többfélét is szedtem,végül abban állapodtunk meg,hogy inkább abbahagyom,ami segített is.
2015. márc. 20. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!