Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan legyen a frizurám, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan legyen a frizurám, amit a párom szeretne, vagy olyan mi nekem kényelmes?

Figyelt kérdés
Évek óta együttélünk, ezalatt én rövidre vágattam a hajam. Támogatott, mondta, hogy nyugodtan próbáljam ki, és utána se mondta, hogy neki nem tetszik, de azért érzem rajta, hogy jobb voltam hosszú hajjal. Most már nő, és én nem szeretném, mert sokkal kényelmesebb a rövid. Nem tudom, hogy levágassam-e. Ő persze azt mondja, hogy ahogy nekem jobb, de engem zavar kicsit, hogy nem neki akarok kedvezni. Komoly dilemma, tudom, de ti mit tennétek?
2015. júl. 18. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Hosszú távon mik a céljaid? Szeretnéd ha a párod veled maradna, vagy inkább keressen olyant, aki tetszik neki?
2015. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
hol így, hol úgy?
2015. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Ha őt nem zavarja, hogy rövid, akkor neked sem kell ezzel törődni. Volt lehetősége választani. Beszéljétek át és tudasd vele, hogy bármit választhat.
2015. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljetek róla, kérdezd meg tőle, hogy neki hogyan tetszik. (most azt tedd félre, amit te érzel, hogy ő mit gondol) Ha azt mondja, hogy neki tetszel rövid hajjal, akkor hagyd úgy, ha a hosszút preferálja, akkor meg esetleg köthettek kompromisszumot, hogy pl félhosszúra megnöveszted, vagy valami ilyesmi.
2015. júl. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hosszabb hajat nagyon sokféleképpen lehet variálni, ha feltűzöd, olyan, mintha rövid lenne. Én is levágattam, de megbántam, amúgy sok férfi szereti a hosszút.
2015. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Érdekes, nekem is volt már az együtt töltött 10 évünk alatt mindenféle hajam, de a párom sosem szólt bele, ha kérdeztem mindig csak azt mondta, hogy neki mindenhogy tetszik :)
2015. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:

Szerintem ez nem idevaló kérdés. Egyértelmű, hogy ami neked kényelmes, az a jó.

25/F

2015. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez mióta párkapcsolati kérdés? Attól, hogy van párod ez még nem lesz az, elárulom. Ha azt akarnám kérdezni, mit főzzek ebédre a páromnak az sem párkapcsolati kérdés lenne, és nem ide, hanem az Ételek, italok kategóriába kéne írni. Annyira unalmas, hogy ennyien képtelenek a megfelelő kategóriába kérdést kiírni...
2015. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
én olyan hajat vágatnék ami mindkettőnknek tetszik. ha olyan nincs, akkor természetesen olyat ami nekem tetszik. mégiscsak az én hajam.
2015. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!