Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdésem hogy valaki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem hogy valaki volt hasonló helyzetben és megváltozott ez az állapot? Bővebben lent

Figyelt kérdés
33 éves családos férfi vagyok. A feleségemmel jól megértjük egymást, nem veszekedünk meg ilyesmi, de a nagy lamur már elmúlt 10 év házasság után. Viszont egyéb családi problémáink vannak (szülők megélhetés stb) és a közelmúltban a feleségemnek volt egy abortusza is kb 5 hónapja és azóta nincs szex. Én nem is nagyon erőltetem a dolgot, de egy ideje azt érzem hogy valami végleg elmúlt az ő oldaláról.

2015. júl. 18. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, hogy megváltozott. A nő gyereket akar, és a szerelemből fakadó szerelmeskedésben ez a dolog nincsen benne, hiszen... mi az, hogy neki volt egy abortusza. Abban a magzatelhajtásban Te is benne vagy 50%-ig! Ezt gondold újra!


Géza

2015. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom kérdező, hogy jól gondolod e. De én azt a sületlenséget sem értem, amit 1-es kommentelő társunk virtuálisan papírra vetett.
2015. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
persze az 50% az enyém talán még több is mert nem beszéltem le róla. Ő vetette fel a dolgot én meg nem tudtam mit tegyek lebeszéljem róla vagy nem így rábíztam. Ugyanis 2 gyerekűnk már van és nem tudtam hogy mi lenne a helyes ebben a helyzetben. A megszakítás után már este mondta hogy nem jól döntöttünk!
2015. júl. 18. 19:01
 4/9 A kérdező kommentje:
"A kérdésem hogy valaki volt hasonló helyzetben és megváltozott ez az állapot?"
2015. júl. 18. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem de nokkel dolgozom igy ismerem a helyzetet.

A leneyg neki tuti buntudata van es mivel az abortus a szex kovetkezmenye azzal bunteti magat hogy keruli ezt.

Neked kell kezdemenyezned es leulni es megbeszelni mi valtozott mi a helyzet te hogy erzel stb.

Azta meg kell beszelni a kozos fog gatlast megbizhatot hogy tobbet ne kelljen ilyen szornyu dontest hozni.

Valtozhat visszajohet az intimitas csak dolgozni kell erte

2015. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a megelőzésről ő hozta fel a témát pár hete hogy spirált akar. De az más téma. Amikor lefekszek mellé este sokszor azt sem engedi hogy átöleljem eltolja a kezem valamikor meg ő ölel át. Ezeket nem értem ugyanis eddig nem volt ilyen
2015. júl. 18. 19:26
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt tényleg át kéne beszélni alaposan ezt a dolgot... nekem volt vetélésem, és akkor nem, de pár hónappal később nagyon mélyen megviselt, és jólesett volna kibeszélni az érzéseimet, de az akkori párom nem hallgatott meg, sőt, hisztinek minősítette a fájdalmam...


A dolog másik részére: ha azt szeretnéd, hogy olyan legyen, mint a kapcsolat elején, te is legyél olyan... magyarán: udvarolj. Amennyit beleteszel a kapcsolatba, annyit tudsz kivenni. Nem lehet elvárni, hogy a másiknak gombnyomásra legyen meg a tűz...

2015. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy ő nem nagyon hozza fel a témát én meg nem akarom feszegetni. Az 1ső hetekben beszélgettünk róla de aztán valahogy mindíg más lett a téma. A szexről meg nem nagyon szoktunk beszélni. Mindíg csak úgy spontán csináltuk ott és akkor ahol jól esett. De nem is annyira a szex ami hiányzik hanem az amiért szexektünk
2015. júl. 18. 22:30
 9/9 A kérdező kommentje:
valami olyasmi mint mikor egy hideg vasat próbálok felmelegíteni de nem sikerűl csak a kezem hűl ki és leteszem mert fázik a kezem.
2015. júl. 18. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!