Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én miért nem tudok magamba...

Én miért nem tudok magamba bolondítani a külsőm miatt lányokat, ha sok hozzám hasonló, külsőre egyáltalán nem nagy szám fiúnak meg simán van barátnője?

Figyelt kérdés
De tényleg, értitek, vannak képeim fent, na mondom, hátha van egy környékbeli csaj, akinek bejövök, de se maguktól, se arra nem izgulnak, ha én próbálkozom be náluk. Elég elutasítóak a lányok, volta, akik még ki is gúnyoltak, rondának neveztek meg tiltottak , töröltek csak a képeimet látva, úgy, hogy nem is érdekelte őket, ki is vagyok, ismerkedni sem akartak a külsőm miatt. Nem értem, akiknek bejöttem, hát nem sok lány, azok meg írtó messze éltek és láttam rajtuk, hogy lényegében én csak egy utolsó tartalék vagyok nekik, egy srác, aki kedves velük és akit emiatt helyesnek láttak szerintem. De a legtöbb lány még arra sem hajlandó, hogy elkezdjem aktívan ismerkedni velem, hát még a találka, azt hagyjuk, mert esélytelen összehozni. Eddig egy lánnyal hoztam össze, ő volt az a típus, akire egy fiú sem nézett, nekem sem tetszett, de kedves volt és örültem, hogy ő nem rondázott le a képemet látva. Tudom, hogy nem vagyok egy nagy szám meg a testem sincs adonisz állattá gyúrva, de tényleg nem érzem, hogy annyira ronda lennék, nekem hiába papolnak, ha más ronda fiúkna is lehet barátnője és most tinikről is szó van, nem csak pénzes papikról, akkor nekem is kell, hogy legyen olyan lány valahol, akivel összeillünk, akivel szerethetjük egymást és, akivel jókat szeretkezhetünk, együtt.

2013. júl. 6. 01:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Neee, neeee, este van, már a párnánkba sírjunk, de ide.
2013. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hiányzik a kisugárzás, stb.
2013. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért érdekes. Majd egy éve, egy nálad jóval elkeseredettebb fiú, szinte már a lányokat gyalázva írt kérdést ide ki. Elküldtem még oda is, ahova nem járt még madár se.


Most ez a fiú udvarol nekem :P

2013. júl. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
attól hogy vki nem néz ki olyan jól, lehet barátnője ha pl nagyon jófej, vicces
2013. júl. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sunset, és eséllyel?:D
2013. júl. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most nem olvasom el,mert tudom a választ.

Azok a külsőre hozzád hasonló fiúk,nem más külsejét nézik és kérdik,hogy akkor nekik miért nem,hanem magukkal törődnek.

2013. júl. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Énnekem a külső nem mond semmit. Arra hiába is vársz, hogy "rád izguljanak" kép alapján.

Hogyan próbálod Magadba bolondítani őket?

2013. júl. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem a tizenéves lányok kb. majdnem mindenkire rámondják, hogy ronda. nem kell velük törődni, majd felnőnek, és normálisabbak lesznek.

bízzál magadban, és normális lányokat keress. mert megsúgom, normális lány a tényleg ronda fiúra sem mondja, hogy ronda, mert nem akar senkit megbántani.

2013. júl. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy segítene egy kis változás. Újitsd fel a ruha tárad, járj el többet otthonról a haverokal. Vegyel fel egy másik stilust a depizés helyet. Lenyel kedvesebb, vicceseb a lányokal. Általában szeretnek a lanyok nevetni, mert azt a feszülstéget felbontja benük és etöl jó fej leszel akivel el lehet csak úgy lenni szeretne a tarsasagodban lenni meg stb...

Sok sikert. :)

2013. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!