Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben belemennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a helyemben belemennetek ebbe a "jatekba"?

Figyelt kérdés

Nem igazan tudom, hogy mit akar tolem ez a srac.

Roviden annyi a dolog, hogy olyan 4 eve egy bulin probalkozott nalam, de eleg hamar feladta, es en se biztattam. Ra 2 evre egy bulin egesz vegig ot neztem, de ram se hederitett. Eszrevenni, biztos, hogy eszrevette, mert az egyik ismerose szolt neki, es lattam, hogy rolam beszelnek valamit.

Tavaly megint, mintha kozeledni probalt volna, de egyszeruen nem konkretan jon oda hozzam, hanem csak nez, es arra var, hogy kezdjem el ot nezni.

Jovoheten megint lesz egy buli, ahol nagy valoszinuseggel ott lesz. Elegge nagy ra az esely, hogy megint elkezd bamulni, ilyenkor mit tegyek, nezzek ra, bamuljam ot, vagy ra se hederitsek, ha annyira nem kepes, hogy kerek perec elem alljon, hogy mi a helyzet.

Mar nem vagyunk gyerekek, en 22 vagyok, o 30hoz kozeli.


2015. júl. 19. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Na ne mond, hogy 22 és 30 évesek vagytok. Találkoztam már érettebb 14 évesekkel is.
2015. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
nézz, mosolyogj és talán odamegy.
2015. júl. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
menj oda és beszéljetek. Nem vagytok 8 évesek
2015. júl. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem egy viharos tempó....

Szerintem mosolyogj rá, és ha jövőre egy bulin megint bámul, akkor mond neki, hogy helló!

2015. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"vagy ra se hederitsek, ha annyira nem kepes, hogy kerek perec elem alljon, hogy mi a helyzet. "


Pff.. gratulálok, igazad van, ne is adj neki semmi egyértelmű jelet, hogy lenne nálad esélye, és akkor biztos nem fog odamenni hozzád, ráadásul úgy, hogy egyszer már elküldted...

2015. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Illetve bocsánat, nem küldted el, de ne várj semmiféle kezdeményezést, ha nem adsz neki valami egyértelmű jelet, hogy lenne nálad esélye.. pl mosoly, te is "nézegeted" őt, stb...
2015. júl. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Es amikor bamultam ot, o miert nem volt kepes semmit lepni?

1. koszonom, de nem az erettsegunket kell firtatni. Ez nem az a kerdes!

2015. júl. 19. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Várjálvárjál...


TE akarsz valamit ettől a pasastól, vagy sem?

2015. júl. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!