Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, leírnátok részletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, leírnátok részletesen hogyan néz ki külsőleg egy olyan fiú, akivel el tudnátok képzelni kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 16:46
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
14%
Bmw autója van, Budán lakik, és csak Lewis farmerokat hord.
2015. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
és ez mióta külső?
2015. júl. 19. 16:53
 3/21 anonim ***** válasza:

Nem tetszik a kigyúrt test, de ne legyen elhízva sem. Inkább a vékonyabb fiúk tetszenek. A szem mindegy, bár a kék kevésbé tetszik. Legyen mondjuk zöld. :D A haj nekem eléggé fontos, imádom a göndör hajú fiúkat, főleg ha sötétebb, de a szín igazából mindegy. A szőkét kevésbé szeretem. Ja, és fontos a hang. Legyen szexi hangja. :D

[link]


[link]


És legyen vicces, ez nagyon fontos.

2015. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igen! ;)

Csak ne jöjjenek a beszólások, hogy mekkorák az elvárásaim stb.

Sikerült ilyen fiúkkal összejönnöm eddig.

-magas. 180-192cm

-alkat legyen kicsit sovány,vagy kicsit izmos,vagy közepesen izmos izmos.

-hajszín lehetőleg szőke, világos barna.

-szabályos fogsor, közepes méretű egyenes orr, közepesen vastag szemöldök, szemszín teljesen mindegy talán sorrendben kék, barna, zöld... de ez lényegtelen.

-21-25 évesnek nézzen ki. :D

-szemüveg nem zavar, de inkább ne legyen.


L20

2015. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
0%
Ez a külső. Belső az hogy hűséges-e vagy nem, az tökmindegy.
2015. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

#4. vagyok

javítom: -izmos :D

a hajhossz legyen közepesen rövid, vagy kicsit rövid.

Lehet egyenes, hullámos, göndör ez mindegy. :D

2015. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#4


Mi van akkor, ha 190cm magas vagyok, vékony, de azért kicsit izmosabb a testalkatom (olyan 85kg), egyenes világosbarna hajam van, barna szemem, szabályos fogsorom, közepes méretű egyenes orrom, közepesen vastag szemöldököm, nincs szemüvegem, DE annak ellenére, hogy már 20 elmúltam, fiatalabbnak nézek ki?

2015. júl. 19. 17:00
 8/21 anonim ***** válasza:

#7!

Mivel én 20 vagyok és 20-nak nézek ki, eléggé zavarna, ha a pasi fiatalabbnak nézne ki nálam.

2015. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor tini lányoknál próbálkozzak inkább? Mert olyan 18nak mondanak általában.
2015. júl. 19. 17:06
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha 18-nak nézel ki, akkor szerintem 16-18 éveseknél próbálkozz. Vagy olyan 19-20 éves lányoknál, akik szintén fiatalabbnak néznek ki. :D
2015. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!