Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizárólag nők válasza érdekel:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag nők válasza érdekel: milyen egy igazi, férfias férfi? Külsőleg és belsőleg egyaránt!

Figyelt kérdés
Csak felnőtt nők válasza érdekel. Én is nő vagyok, és érdekel a véleményetek, hogy ugyanarra gondolunk-e.
2015. jún. 13. 09:41
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Számomra olyan egy igazi férfi, aki belsőleg őszinte, felnőtt már, nem titkolózik, ilyesmi jó tulajdonságai vannak. Külsőleg azért ne legyen vézna, de az sem baj, ha van rajta egy kis felesleg, de az sem baj számomra, ha nincs rajta felesleg és vékony, de nem vézna!!!!!! Legyen kicsit szőrös. És legyen nálam magasabb.
2015. jún. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Legyen nálam magasabb. Ne legyen csontkollekció, de ne is legyen elhízva. Legyen kiállása, de persze kedves is, céltudatos, őszinte, jó humorú... testi, lelki és szellemi társai legyünk egymásnak.


Én találtam ilyet, de nem adom! :P


28N

2015. jún. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is megtaláltam az én párom :D Nem akarom elvenni, ne félj! :D
2015. jún. 13. 10:11
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a kulso nem lenyeges annyira de egy igazan ferfias ferfi az magas es nem folyik minden iranyba, apolt es jo illatu, es termeszetesen nem divat majom.

Belsoleg :figyelmes, okos,intelligens,gondoskodo, hatarozott,vicces,romantikus,tamogato segitokesz es lehet vele hosszu tarva tervezni az eletet. En mar 3 eve megtalaltam ezt a ferfit :)

18/L

2015. jún. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Intelligens, érzelmileg érett, vannak elvei,figyelmes, magas, vékony vagy sportos testalkatú. 29n
2015. jún. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Külső tulajdonságok terén valaki olyan, aki magas és erős, bár nem feltétlenül kigyúrt, én kifejezetten a mackós, kicsit pocakos de izmos testalkatért rajongok. Arcra meg markáns, nem olyan, hogy a többi rész nélkül, pusztán csak az arcából ne tudjam megállapítani, hogy férfi vagy nő vagy kisgyerek. És természetesen szőrös, minden irányban.


Viselkedését tekintve meg valaki olyan, aki érett, van határozott rálátása a világra, értelmes és okos, őszinte, nem fél a véleményét megfogalmazni de ugyanakkor tudja, mikor van értelme és lehetősége rá. Olyan, aki hűséges, kitartó, a problémákat meg akarja és meg is tudja oldani, nem érzelgős, de kimutatja és kommunikálja az érzéseit, önálló, találékony és kreatív.


Nagyjából ilyesmi kép él a fejemben egy igazán férfias férfiról.

2015. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Érdekes a szőrzet, amit írtok :) A férjem folyton a szőrtelenítéssel küzd és csak mosolyog, mikor mondom, hogy erre semmi szükség :) azt hiszi csak udvariaskodom vele, pedig nem. Szerintem is hozzátartozik egy férfihoz a szőrzet :)
2015. jún. 13. 10:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: igazából soha nem volt ideálom. Hajszín, szemszín tökmindegy. Legyen nálam magasabb, ami nem nehéz. Ne legyen elhízott, vagy gebe. Lehet normál vagy izmos.


Belsőre: fú, ez nehezebb, mert sok van. Legyen vicces, de ne olyan "fingok és röhögök", hanem okosan, szarkasztikusan vicces. Tudjon komoly is lenni. Legyen okos. Legyen becsületes, őszinte, szavahihető. Szeretném, ha amit mondana, azt készpénznek lehetne venni. Lehessen vele jókat beszélgetni. Élje meg az érzelmeit, a jókat és a rosszakat egyaránt. Legyen feminista, ami csak annyit jelent, mint esetemben: ne higgye azt, hogy egyik vagy másik nem képes vagy képtelen valamire a neme miatt. Ne mondja azt, hogy van férfidolog, női dolog, csak dolog van. Ne nézzen le, ne alázzon meg, ne verjen át. Ha baja van, tudja, hogy hozzám mindig fordulhat.

2015. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, és szőr: nem baj, ha nem túl szőrös. Sőt.
2015. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!