Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy férfi mindent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy férfi mindent, részletesen tudni rólam?

Figyelt kérdés
Minden napomról kikérdez, mikor kelek-fekszek, miért, mit eszek, kivel mikor mit hol csinálok, részletesen elszámoltat és kifaggat. Tényleg mindig tudja és tudni akarja mi történik velem előre is, és utólag is még egyszer át kell beszélni. Kérdeztem tőle, hogy miért, szerinte nincs ebben semmi, és semmit ne képzeljek mögé...... Érdekes én senkivel nem csinálok ilyet... Nem értem?!
2015. máj. 28. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt köztetek valani azelött ? Vagy régóta ismeritek egymást ? Érdekelni érdekled különben biztos nem faggatna annyit..
2015. máj. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
3 éve barátok vagyunk, meg csoporttársak. 1x megcsókolt, de végül visszalépett, hogy maradjunk barátok. De azóta is így faggat.
2015. máj. 28. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Kontrollálni akar esetleg?....
2015. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet. De minden fiú barátomat lehordja, megjegyzéseket tesz rá, mindenki egy nyomorék és stb. Kicsit gáz már amit művel.
2015. máj. 28. 23:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát... nekem sem szimpi, ahogyan másokról vélekedik...
2015. máj. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És milyen alakút kakiltál ma vagy tegnap? :3
2015. máj. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:))
2015. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Az egyik nőnek az a baja hogy soha hozzá sem szólnak, a másiknak meg hogy folyton kérdezgetik.


Kiérti a nőket?

2015. máj. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Érdekes én senkivel nem csinálok ilyet..."


Én szoktam. Legfőképpen azokkal, akik komolyan érdekelnek. Probléma? Ha igen, akkor nyugodtan kinyitogathatod a nyelőnyílásodat megmondani neki, hogy zavar téged a túlzott faggatózása. Csupán ennyi az egész. Nem is olyan bonyolult, igaz?

2015. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nagyon fontos vagy neki. Fontosabb bárminél,és lehet van benne egy adag birtoklási vágy is. Lehet titokban szerelmes beléd,mert ez nem jellemző a férfiakra.

46 /F

2015. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!