Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyeneket egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyeneket egy lány?

Figyelt kérdés
Törődik velem, de komolyabbat nem hiszem, hogy akarna tőlem, vagyis én nem úgy érzem. De mikor próbálom hanyagolni szinte kikéri magának a szeretetem, meg én miért nem keresem, miért nem ölelem meg, pusziljam meg a nyakát/arcát stb.
2015. júl. 20. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Mert neki jó, hogy te körülugrálod, te meg asszisztálsz hozzá. Magadnak köszönd.
2015. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
játszik veled
2015. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Amikor hanyagolom akkor tényleg odaadó, mondjuk egyébként is az, ölelgetős meg puszilgat is, csak hát akkor is fura.
2015. júl. 20. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Részleteznéd azt a részt, hogy törődik veled, de nem hiszed, hogy többet akar? Miből jutottál erre? Mit értesz ez alatt? Milyen típusú a kapcsolatotok, és mióta tart?
2015. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Baráti, pár hónapja. Nem tudom, nem érzem, hogy bármit is akarna.


A törődést úgy értem, hogy foglalkozik velem, ha neten rossz a kedvem felvidít.. ilyesmi.

2015. júl. 20. 13:43
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert te vagy a "lehetne a pasim, de nem lesz" típusú barát. Akivel elvan, flörtöl, hülyül annak a veszélye nélkül, hogy ő esetleg komolyabban belédesne. Kifejezetten jó vagy arra, hogy neked panaszkodjon a problémáiról, néha még a pasijáról is. Elrángat olyan programokra, ahová a pasija nem akar menni, de a barátnői sem. Küldi a bikinis képeket a próbafülkéből, hogy "na, ez áll jól, vagy ez?", aztán legközelebb a strandolós fotókon látod viszont a bikinit, miközben a csaj a pasiját nyaljafalja.

Azért csinálja ezt, mert hagyod neki.

Ő nem feltétlen veszi észre magát, ne hidd, hogy gonosz, vagy rosszindulatból csinálja. Csak élvezi, hogy figyelnek rá, törődnek vele, gondoskodnak róla.


Vagy épp ő maga sem tudja, mit akar tőled.


Ha épp nincs pasija, akkor nyomulj rá, kérdezd meg tőle, hogy mégis mit akar tőled, mert a jelei nem egyértelműek. Mondd meg neki, hogy szívesen randiznál vele. Mi a legrosszabb, ami történhet? Marad ilyen a kapcsolatotok. Na bumm.

2015. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!