Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek bejon ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek bejon ha a pasi kicsit luzer? ( tovabbi lent)

Figyelt kérdés
Ugy ertem, hogy allandoan veletek akar logni, nem igazan engedi h masvalakivel toltsd a szabadidod, hatarokat szab, nem szeret bulizni szoval egy kicsit masképp látja a világot.

2015. júl. 20. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem jön be. Mindenki legyen önállóan is életképes, és mindenkinek legyen egy kapcsolatban magánszférája is, ne ellenőrizzük túl egymást.
2015. júl. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki ennyire kisajátítja a barátnőjét az nem kicsit lúzer már ne is haragudj. Együtt vagytok az egy dolog, de ez nem azt jelenti, hogy neki nem lehet kis privát élete.
2015. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Es ha osszejonnetek egy ilyen pasival kb meddig birnátok mellette?
2015. júl. 20. 21:52
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem és össze se jönnék ilyennel.
2015. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De tegyük fel hogy a pasi nagyon jó képű és csak később tudnatok meg hogy milyen valojaban akkor tudnatok ot rogton dobni?
2015. júl. 20. 21:59
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem qrvára ne szabjon senki határokat,és ne szabályozzon be!Egy jó kapcsolat a bizalomról szól,és arról,hogy nem korlátozzuk a másikat.
2015. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hűséges típus vagyok, de azt, hogy ne tölthessem a legjobb barátnőmmel az időmet időnként, azt nem viselném el. Amikor annyira szeretem, mintha a testvérem lenne. Aki a másikat abban korlátozza, hogy azokkal az emberekkel találkozzon akiket szeret, az nem szereti őt egészen. Ha szeretné, akkor boldognak és kiegyensúlyozottnak szeretné látni. Az ilyen pasi önbizalomhiánnyal küzd, mert úgy gondolja, hogy csak szabályokkal és magához láncolással tud egy nőt megtartani, nem szeretettel és törődéssel.
2015. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem jön be. A határaimat én szabom meg, nem valaki más. Meg mi az, hogy nem engedi? Az első ilyennél repülne.
2015. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

Ha nagyon szeretném, elviselném ezeket a dolgokat.

De ahhoz nagyon kell, hogy szeressem! És éreznem kell, hogy ő is nagyon szeret.

2015. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
56%
Amit leírtál az nem feltétlenül a lúzerek jellemzője. Teljesen átlagos inkább.
2015. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!