Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoktatok találkozni, beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok találkozni, beszélgetni (vagy akár +szex) a volt párotokkal? Én mit tegyek? (további lent)

Figyelt kérdés

A volt barátommal fél éve szakítottunk, ő volt az első igazán komoly kapcsolatom és nagyon szerettem és ő is engem, sajnos rajtunk kívülálló okok miatt szakítanunk kellett, ezt most nem részletezem. Már nagyjából túlléptem rajta, nem vagyok magányos de mindennap eszembe jut és úgy beszélgetnék vele.

Itt tanul az egyetemen ahol én, de ritkán látjuk egymást, évelején kicsit beszélgettünk mert volt nála cuccom és azért átmentem, ő hozta fel megint hogy sajnálja a szakítást és h nem csak nekem volt rossz, hanem neki is..de én ezekről nem akartam akkor beszélni.

Aztán pár hete chaten rám írt, hogy mi van velem, érdeklődő volt- én meg kedves, de távolságtartóak voltunk.

Anno a szakításnál kért, hogy maradjunk barátok és néha hadd jöjjön át beszélgetni, én arra akkor azt mondtam h majd meglátom...

szóval vágyom a társaságára, ha írok neki, hogyha bármikor van kedve beszélgetni jöjjön át, azzal nem égek be? vagy mit írjak? jobb lenne ezt talán személyesen? csak arra meg nem sok esélyt látok h találkozok vele véletlenül..



2012. nov. 19. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindent csak személyesen!
2012. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
velem is nemrég szakitott a baratom, nekem is ez volt az eddigi legkomolyabb kapcsolatom es en is ugy vagyok vele h barati kapcsolatot szeretnek tartani vele sot en benne lennék szexbe is mert még mindig szeretem.... egyebkent mindenkepp szemelyesen beszelj vele
2015. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!