Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem tul rajta magam? 19/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tul rajta magam? 19/L

Figyelt kérdés

1 honapot es egy hetet voltunk egyutt...

Most szakitottunk veglegesen. Azt mondta nem hiszi hogy szeretni tudna.

Felhoztam mindent, probaltam elmondani hogy rosszul latja, de elkapott a siras.

Az a baj hogy egy eve lett vege egy fel eves kapcsolatomnak es azota nagyon nem talaltam a helyem.. megviselt.

Most viszont ugy ereztem vegre valaki akit tudnek szeretni! Annyira hianyzott mindig mikor nem voltam Vele...Derult egbol villamcsapas volt ez nekem hisz mult heten semmi jelet nem lattam...

Vegig sirtam ma.

Es tegnap ota nem birok enni sem.. tegnap ettem reggel utoljara egy pogacsat.

Annyira kotodos vagyok.. iszonyuan hianyzik :( :(


19/L


2015. júl. 20. 21:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
szia:) írj :)
2015. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Idővel. Én is most voltam nemrégiben olyan helyzetben, hogy egy lány, akit nagyon megkedveltem és annyira összeillettünk, elhajtott, mert ő nem tudna többet érezni. Megviselt, de az idő segített.

19/F

2015. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sokra mész vele,hogy kötődős vagy,ha ő meg telibe szar!Nem éri meg miatta bánkódni,őt úgysem hatja meg,te mit érzel vagy gondolsz.
2015. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyem a kicsi szíved, biztos elmúlik idővel. Én sajna nem tudom mit érzel, nekem nem volt még kapcsolatom se, túl antiszoc vagyok...
2015. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem hatja meg, es nem is akarok nyomulni meg zaklatni minden percben...

Mert nem akarol idegesiteni. Elfogadom ha ezt erzi, nem tudok mast tenni..csaj faj nagyon

2015. júl. 20. 22:08
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
most osszedolne a vilag ha irnal?)
2015. júl. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Várjunk csak. Hogyan lehet valakivel kapcsolatba lépni, ha a szerelem érzése még ki sem alakult? Ez nekem magas.

Sajnos ilyen az élet, kiszámíthatatlan és mindig változik. Erre a változásra ne fájdalomként tekints, hanem lehetőségként. Most nehéz, később meg más lesz nehéz, ha így fogod fel. A lehetőségeket ragadd majd meg, ha jönnek, ne a múlton rágódj.

2015. júl. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6: Az egy dolog, hogy bepróbálkozol valakinél, aki nyilvánvalóan nem tette még túl magát az épp tönkrement kapcsolatán, végülis próbacseresznye, de azt egy kicsit sem érzed kínosnak, hogy nekiállsz hisztizni, mikor az illető ignorál? :)
2015. júl. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 hónap? Komolyan? 19 évesen?!
2015. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1 hónap és 1 hét után hogy lehet így kötődni hozzá?

Te amolyan overly attached girlfriend lehetsz.

2015. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!