Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy nő olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy nő olyan szerencsés, hogy mindig olyan pasit talál aki eltartja/kitartja?

Figyelt kérdés

Egyik, mondjuk úgy, hogy ismerősöm már évek óta nem dolgozik, suliba sem jár semmit nem csinál és mindig olyan pasikkal van akik kb szó nélkül eltartják, pénzelik, náluk lakik akár pár hét után, amikor otthagyja az előzőt. Mindig csak vásárolgat meg étterembe/starbucksba jár nap mint nap. Telefont, laptopot stb kap. Hogy csinálja az ilyen?

Nem egy túlzottam szép nőről van szó, alakja is fura, meg túlsúlyos is az illető ja meg elég durván szőrös is.

Én meg már nagyon unom, hogy kidolgozom a belemet, görcölök össze vissza, igaz van pénzem, meg tudok félretenni egy picit mindig. De ROHADTUL IRIGYLEM, mert utálok már ebben a mókuskerékben élni, hogy állandóan dolgozom, fáj mindenem, fáradt vagyok stb.


Mi lehet a titka? Hogy lehet ilyen pasikat összeszedni? Vajon hogy csinálhatja? Egyszerűen nem értem és annyira jó neki, engem meg kínoz az irigység.


2015. júl. 20. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Beszélgessünk! Amiket leírtál magadról nem lehetsz rossz ember! akár együtt is működhetnénk! :D
2015. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Könnyű drágám. Lefekszik velük és kész is. Kiírsz ide egy cuki kérdést, hogy támogatót keresek és máris élheted az ő fantasztikus életét.
2015. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ma Magyarországon valóban ennyire könnyű lenne egy "támogatót" találni, ráadásul egy semmi extra nőnek?

Ez elég hihetetlenül hangzik.

2015. júl. 20. 23:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen egyszerű próbáld csak ki. Írj ki ide egy ilyen kérdést. Válogathatsz a privátok közül. Csak siess mert majd bannolnak érte.
2015. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Nem nevezném szerencsésnek, inkább valami egészen másnak...
2015. júl. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Bence_ ***** válasza:
57%
Pontosan. Irigykedsz egy lelkileg sérült emberre?
2015. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nagyon nem tűnik lelki sérültnek. Inkább én vagyok az, mert 26 évesen érzem magam 50-nek, fásult vagyok, boldogtalan, dolgozok reggeltől estig, tudok egy keveset félretenni, de az egy évben max egy nagyobb dologra elég, vagy pár havonta valami új ruhára.

És igen, irigy vagyok, mert olyan jólesne néha semmit sem csinálni, pihenni, üdülni, de sajnos nekem magamnak kell megteremtenem mindent. Lehet az a baj, hogy nem egy ilyen élősködő típusnak születtem azért nem is tudom hogyan kell valakit kihasználni, meg kuncsorogni pénzt a százhuszadik táskára meg cipőre.


És igen, bosszant, hogy én maximális energiabefektetéssel, munkával nem haladok előre az életemben az úgymond, "jó és tisztességes" úton.

2015. júl. 20. 23:58
 8/14 anonim ***** válasza:
65%
A korábbi válaszoló beletrafált: Irigykedsz egy lelki sérültre? Az illető hölgynek lehet egy elég masszív személyiségzavara, jól eladja/behízelgi magát, hogy aztán kihasználhassa az áldozatát, majd eldobja. Egy egészséges lány nem képes erre.
2015. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%

A saját életünkkel kell foglalkozni.

Egyébként igazad van, tényleg lehetnek lelki problémáid, meg mindenkinek, aki azon pufog, hogy más nem úgy éli az életét, ahogy ő.

De ezen felül kellene emelkedni és abból megpróbálni kihozni a legjobbat, amit dobott az élet. Szerintem hasznodra válik, hogy eltartod magad.

De az irigység és rosszindulat tényleg főleg a lelki beteg emberek sajátja. Értékeld magad kicsit többre (csak ne mások kárára).

2015. júl. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

"... fásult vagyok, boldogtalan, dolgozok reggeltől estig, tudok egy keveset félretenni..."


ÉS MOST ITT VAN CSAK MOST, CSAK ÖNNEK AZ ELTARTÓ 2000 SZUPERDROID!


Semmit nem kell tennie, lébecoljon, verdesse a lábain a legyeket, menjen a barátnőivel szaunázni, wellnessezni, vagy éppen Ibizára, Floridába nyaralni, ÖN helyett mindent megcsinál az ELTARTÓ 2000 SZUPERDROID!


Csak most, csak Önnek, az ELTARTÓ 2000 SZUPERDROID 31 diplomával rendelkezik, 186 nyelven beszél, az egész internet el van raktározva a végtelen adatmennyiséget tárolni képes szuper SSD-jén, tökéletes férfitesttel rendelkezik, rendkívül népszerű, és ez most csak az Öné!


Rendelje meg TeleShopos telefonszámunkon: 06-30-GOLD DIGGERT KERESEK, csörr, csörr! Ne szalassza el ezt a fantasztikus lehetőséget, éljen a sansszal, hogy az Öné, egyedül az Öné legyen az ELTARTÓ 2000 SZUPERDROID!


Rendkívüli módon rendkívülien alacsony áron kínáljuk csak most, csak Önnek: 9 990.- Rendelje meg, ne habozzon! Ez nem vicc! Tíz forint híján 10 ezer forintért az Öné lehet az ELTARTÓ 2000 SZUPERDROID!


Semmi mást nem kell Önnek tennie: havonta utántöltenie az olajrendszert, és az ELTARTÓ 2000 SZUPERDROID mindent elvégez szoftverikusan!


Keressen, hívjon, érdeklődjön! KIHAGYHATATLAN ÁR: az ELTARTÓ 2000 SZUPERDROID egyedül az Öné 9 990.- áron!


Hívjon! Rufe Sie jetzt an!

2015. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!