Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fesztiválokon hogyan kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fesztiválokon hogyan kezdeményeztek a lányoknál?

Figyelt kérdés
Esetleg összejött valakinek valami az elmúlt fesztiválokon?
2015. júl. 21. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Lehet leszavazni, de én ha elmegyek a barátnőimmel fesztiválozni, a koncertek miatt megyünk, meg hogy mi jól érezzük magunkat és az marha idegesítő, meg gáz, mikor bepiált, izzadt-mocskos srácot odajönnek és dumálni akarnak.
2015. júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Meglátsz egy sunát a fesztiválon, csak kísérgesd, amíg le nem ül(nek). Kérdezd meg, hogy leülhetsz-e oda, nem várnak-e senikit. A legszerencsésebb, ha csak toszni akarsz, ha küldföldieket fűzöl, olasz és északi országból jövő a legjobb. Ilyenkor nyert ügyed van, ha ismered a várost, mond nekik, hogy szívesen elkíséred őket ide-oda, közben hozzad nekik a piát, hívd meg őket 2-3 körre, ha nem hívnak vissza, vagy csak egyre már az is egy jel, hogy kefélnének. Ne aznap akarj mindenáron kufircolni, nekem jobban bejött a városnézős, Széchényi fürdős, több napos taktika. Mindig legyen részegebb mint Te ez nagyon fontos, legyen nálad koton, mert megjárhatod. Amikor épp' szóló voltam és nem volt barátnőm, ez vált be a legtöbbször...akár fesztiválonként többször :)
2015. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam a Soundon, semmi nem történt, szóval ez egy baromság hogy partykon,fesztiválon könnyű becsajozni.


Igaz, nem villantottam egy köteg Deák Ferkót, szóval lehet itt volt a hiba. Próbáld ki, hogy odaállítasz egy köteg húszezressel, hogy "na csajok, mit isztok?", SZVSZ egy se fog elutasítani.

2015. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hozzám tegnap jött egy koncerten egy srác, ezt mondta; "Honnan ismerhetlek?" Én:"Nem tudom.." Bemutatkoztunk, majd mondta: "Hát innen..":)

Szerintem baromi édes volt, ezek után meg elkezdtünk beszélgetni, bár nem hiszem, hogy ez minden lánynak tetszene.

Illetve, hogy őszinte legyek nálam elég sok srác próbálkozott és aki reflexből nem nyomult, szívesen elbeszélgettem vele, sétáltam, koncertre is mentem vele.:)

Sok sikert. Lazán menj oda, ha egyedül van, hogy mi a neve, sátrazik-e mire megy ma, kivel jött, majd minden másra is rákérdezhetsz. Persze, ne várd, hogy mindig örömmel fogadjanak.

2015. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!