Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek kik jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek kik jönnek be inkább? A páva (swagger, yolo) fiúk, vagy az átlagosak?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 6. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
hányok a csicska páwáktól
2014. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a férfiakat szeretem, a magamutogatós majmoktól rosszbajt kapok :)
2014. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint hányingerem van azokból a "páva" fiúkból akik inkább elmennének b*zinak mint rendes pasinak. Sose fogom megérteni miért jó az a "stílus", nem is akarom. Én maradok a normális pasiknál, akik normálisan néznek ki.
2014. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos pasik jönnek be.


19/L

2014. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezek mind szép és jó válaszok :) csak a probléma,hogy a mai(még kislányok)ennek az ellenkezőjét látják,vagyis nekik inkább egy b*zi madár,mint egy rendes srác....
2014. ápr. 6. 21:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szeretem a divatmajmokat, pávákat, swageket és társaikat.

Az átlagos,kicsit sportosabb, fiús fiúk jönnek be:) 15/L

2014. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az, hogy a fiatal korosztálynak a kevésbé férfinak kinézőek jönnek be szerintem abból adódik, hogy nagyon elterjedt ez a dolog és a lányok, akik mindenhol ezt látják, azt hiszik ez a természetes, mert már annyira beépült ez a stílus mindenhova, ugyanakkor nem akarnak kilógni a sorból, mert ők azt hiszik ezzel kilógnak

mindenkinek más a stílusa és az, hogy mostanában sok fiúnak ugyan olyan a ruhája, haja, stb ez is azt mutatja, h nem akarnak kilógni a többiektől

ez sok emberben van, nekem is volt olyan, hogy azért akartam egy ruhát, mert mindenkin láttam és aztán vásároltam magamnak és utána jöttem rá, h ez nekem nem is tetszik, csak nem akartam más lenni azért akartam, és ezek után már próbáltam magamnak megfelelni nem másnak

azok a fiúk akik ezeket az általad említett stílusokat képviselik csak a többieket majmolják, nem biztos, h tetszik is nekik valójában, csak bemesélik maguknak

valahol mindenkiben van ilyen utánozási vágy, egyszerűen ilyenek vagyunk, valami megtetszik és leutánozzuk, ( mint az oviban ), más látja rajtunk ő is utánoz és így tovább és így jön valami divatba

én hiszek abban, h egyszer mindenki rátalál önmagára és nem azért vesz esetleg ugyan olyan ruhát mint ami a másiknak van, mert majmolja, hanem mert őszintén neki is tetszik

viszont sokaknak kedveznek ezek a stílusok, azoknak a fiúknak akik vékonyabbak a többieknél,akiket piszkálnának, de nem teszik mert olyan "menőn" öltöznek, és ők ezt a helyzetet kihasználják

szerintem nem kell senkit szidni vagy rosszat gondolni, mert ezeknek a stílusoknak él

vannak olyanok akik ezt képviselik viselkedésben pedig teljesen normálisak, nem bunkók vagy parasztok ahogy sokan gondolják róluk

de ez is csak egy társadalmilag kialakult dolog, hogy aki páwa az kihasználja a nőket, homokos, bunkó stb..

és miért is alakult ki?

talán mert voltak akik ilyenek voltak és ezért a többire is mind ráakasztották és ha mindenki hisz valamit valamiről és belemagyarázza, h az márpedig úgy van akkor tényleg igaza lesz

leginkább a homokos jelzővel szokták illetni azokat akik így öltözködnek, szerintem azért mert akik tényleg a fiúkat szeretik azok közül volt aki így öltözködött mint most a fiúk többsége, és mikor egy olyan fiú aki lányokat szereti így öltözködik akkor ráragasztják, h b*uzi pedig nem az, de ha mindenki ezt mondja róla akkor jön az, h úgy is kezd viselkedni..

szerintem a társadalom a felelős azért, h ez nagy divat lett és ritkább lett a férfiasság, és mivel sok lánynak ez tetszik a fiúk így viselkednek, hiszen lányokat akarnak szerezni maguknak, az ellentábor akik a férfias fiúkat képviselik pedig szívből gyűlölik ezeket a fiúkat, mert h ők több nőt tudnak maguknak szerezni, ( vagyis ők ezt hiszik ),és ezért sokan átlépnek a másik táborhoz, h ők se maradjanak le nő ügyileg..


ez saját véleményem nem biztos, h igazam is van:)

nekem személy szerint a férfiasabb fiúk jönnek be, amilyen a barátom is

16/L

2014. ápr. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az átlagos pasik jönnek be.


22/L

2014. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Átlagos, sportos fiúk, semmiképp se a nyápic pávák!!
2014. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!