Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek összejöhet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összejöhet még akárcsak egy barátság is, vagy már veszett ügy? 21/N

Figyelt kérdés

1. van párom.

2. Van egy srác aki mindig minden nap bejárt a munkahelyemre, 9 napig, mindig kedves volt beszélgettünk, flörtölgettünk, de semmi több, sosem beszéltünk a kapcsolatokról csak szinte általános dolgokról mindig megdicsért h milyen csinos vagyok meg mindig mondott valamit amitől vidámabb lettem.

Én nem kérdeztem rá h szeretne e valamit, valami többet mert van párom akit szeretek.

De jófej a srác és szívesen megismerném.


De már lassan 3 hete nem jött be, pedig látom minden nap , mert egy kávézó/cukrászdában dolgozok, és ott megy el az üzlet előtt.

Találtam közös ismerőst és mondta h megérdeklődte h van e barátom, amióta megtudta már nem jár be.


Szerintetek van esély ha van akkor mit kéne tennem, hogy csak ismerkedjünk mint barátok?


2015. júl. 21. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem irigylem a kanodat. Mindannyian tudjuk, hogy ennek mi lesz a vége...
2015. júl. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Nincs! Ő nem csak barátkozni akart, nem csak havernak akart téged.

De nem tudom h ebben mi az ami nem egyértelmű....

Szóval 2 lehetőséged van!

1. szakítasz a pároddal és akkor felkeresed őt, de ugye te nagyon szereted a párodat így nem fogsz szakítani.

2. elfelejted, békén hagyod

2015. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő nem barátkozni akar veled.
2015. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TallandThin Boy ***** válasza:
Úgy néz ki barátkozni nem akar. Gondolom akkor továbbra is bejárna.
2015. júl. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért akarjon veled barátkozni, ha ő nem barátkozni akart első sorban?

A nagyobb kérdés viszont az, hogy te miért akarsz vele barátkozni és közelebb kerülni úgy, hogy van barátod, de közben bejön a srác? Ez olyankor szokták tenni az emberek, ha nem csak barátkozni akarnak.

2015. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen csak reméltem lehet esetleg egy normális férfi barátom is, akivel esetleg lehetne jókat beszélgetni esetleg meginni valamit.

De így igen úgy néz ki nem lesz semmi.

2015. júl. 21. 18:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Az sem lehetetlen, de ahhoz hogy normális férfibarátra tegyél szert, ahhoz meg kell ütnöd egy szintet, amiért érdemes veled barátkozni. Pl. flörtölgetsz valakivel, húzod az agyát miközben barátod van "akivel szeretjük egymást és hamarosan jön a baba" (tudom nem jön, de remélem megérted a lényeget) akkor nem fog veled barátkozni. Egy baráttól maximális őszinteséget vár el az ember, és nem ilyen játszadozást... nem folytatom mert kitiltanak.
2015. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!