Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti mikor köszöntök rá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mikor köszöntök rá egy ismeretlen lányra? Ha tetszik a lány, vagy csak kedvességből?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nekem korábban is eléggé tetszett, de akkor is csak a buszmegállóban láttam nagyon ritkán, de akkor még ott sem köszönt nekem. Mostanában a buszmegállóban is köszön, de az utcán, sőt a múltkor amikor elmentem a házuk előtt a kertben dolgozgatott valamit és akkor is köszönt, pedig ha nem köszön, akkor észre sem veszem a fáktól..Hát szóval szerintetek fel akarja hívni magára a figyelmemet, vagy csak egyszerűen kedves?Én már azt is alig hiszem el, hogy köszönőviszonyba lettünk, nekem már ez is a csoda kategória..:) Sajnos nem tudom a nevét és azt sem tudom van-e barátnője..

2015. júl. 21. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én akkor ha van nála süti. Imádom a sütit.
2015. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ő az eladó a pékségben és nehogy keletlen sütit adjon, vagy ha tetszik.
2015. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sütivel a kezemben mászkálni az utcán, de ezek szerint ezt kéne tennem..:D Na, de komolyan..szerintetek? azért ez a süti gondolkodóba ejtett..:D
2015. júl. 21. 20:25
 4/12 anonim ***** válasza:

Annyit segítek, hogy "egyszerűen kedves" emberek nincsenek.


Tehát...

2015. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem köszönök rá ismeretlen lányokra mivel ismeretlenek. Érted.
2015. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Haha, szóval csak olyannak köszöntök, aki tetszik?? :) Ennek örülnék.. mármint ha nem ismeritek, azon kívül h. tényleg csak a buszmegállóban szoktátok látni..ezt meg ugye nem lehet ismeretségnek nevezni..szóval reménykedhetek abban, hogy tetszhetek neki?
2015. júl. 21. 20:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom nagy azt szeretnéd hallani, hogy tetszel neki be van indulva rád:D
2015. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miert nem kezdemenyezel beszelgetest? Az embert lasd benne, ne a pasit. Maris megtudod, hogy hogy hivjak, van e baratnoje...

pl.:

F :Szia...

L :Szia, Te is erre dolgozol?

F:Igen, itt meg itt.

L: Akkor melyik megallonal is kell leszallnod?

F: Az x utcanal...

L: Nem ismerem azt a kornyeket, arra van az yyyy?

F: Igen, nem...


... es meg is jon a busz. Ha szorgalmazza, hogy egymas melle uljetek es dumaljatok, akkor sinen vagy, ha nem ugy alakul, akkor is a jeg megtort, holnap folytatjatok...

2015. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát még jó..:D Jó lenne, ha így lenne..de magamból kiindulva én még annak sem mernék köszönni, aki nagyon tetszik, ha nem ismerem..szóval jó ebben reménykedni, hogy azért csinálja..:)
2015. júl. 21. 20:32
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as a tippeket, de egyrészt nagyon ritkán megyünk egy busszal, másrészt erre már én is gondoltam, de mivel még nem volt erre alkalom nem próbálhattam meg..:) De ami késik nem múlik..:)
2015. júl. 21. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!