Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed? Lakóhelyeden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed? Lakóhelyeden mennyi jó pasi, és mennyi jó nő van? Hogyan látod a felhozatalt? Meg vagy elégedve?

Figyelt kérdés
A város/falu nevét is írd le.
2015. júl. 22. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
borzalmas a felhozatal pécel citybe!
2015. júl. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Csepel city, hát ránézésre tökéletesen meg vagyok elégedve a felhozatallal :D Más kérdés, hogy szexen kívül mire jók ezek.
2015. júl. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

kevés jó pasi van, de azok is foglaltak.

de a szomszéd községben van a legjobb.

nem reklámozom a falu nevét :P

2015. júl. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Kornyekunkon csak egy jo pasi van (tortenetesen en lennek) :) ... a holgyek pedig mind gyonyoruek. Kivagyok elegedve. :D
2015. júl. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor azt hittem, hogy medence közelben minden nő nagyon csini, szép, formás. Évek alatt alig láttam eddig max. 2 szép testű nőt, rajtuk kívül mindenki el van hízva csúnyán + nem is járnak rendszeresen sportolni :P
2015. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 opened paradise ***** válasza:

Lehet,hogy jó nők voltak ők 60 éve,de mostmár túl porhanyósok nekem...

Egy szép lányt szoktam látni,de múltkor jobban megnézten és olyan szinten flegma képe van (annak is tűnik),hogy kiábrándultam.


Angel earth city :D

2015. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán max 3, de lehet hogy ők is csak a többiekhez képest tűnnek jobbnak. Szívás egy alig több, mint ezer fős településen lakni, ilyen szempontból.
2015. júl. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A felhozatal itt abszolút nulla. (Miskolc)
2015. júl. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mezőörs talán 4 db jó csaj van, de mind foglalt.
2015. júl. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!