Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen távolságtartóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen távolságtartóak a fiatal lányok?

Figyelt kérdés

Rendszeresen szembesülök azzal, hogy ha köszönök egy velem egykorú vagy fiatalabb nőnek, vagy kérdezek valamit, többnyire fel vannak háborodva vagy megdöbbennek, hogy tegezem őket. Az egyik a múltkor ki is osztott ezért a buszmegállóban, mikor megkérdeztem tőle, hogy elment-e már ez és ez a busz.


Érrttebb hölegyk viszon szinte rögtön rámszólnak, hogy tegezzem. Pedig ugye nekik meg kell adi a tiszteletet, és magázom. Beszélgetésbe elegyednek, mosolygóssak, kedvesek velem.


Ismerkedni is alig tudok emiatt, mert mondom, még szinte lekezelőej velem a korban hozzám illők, miután letegeztem. Mert hogy én mekkora paraszt vagyok.


27/F



2015. júl. 23. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Túl nagy az egojuk. Van egy álmom. Holnaptól minden férfi összefogna, és soha többet nem etetné az egojukat az állandó nyálcsorgatással. Ők magukba szállnának, és lejönnének a földre. És végre normális lenne a kapcsolat a két nem között. Milyen szép is lenne.
2015. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
38%

Na, a tiszteletet minden nőnek meg kell adni /kivételek a qrvák/ Amúgy meg azért ilyen jégkirálynők, mert:

1: azt hiszik, h te bezony egyből rájuk hajtasz,

2: barátjuk van, és próbálják játszani a jókislányt,

3: mertcsak egyszerűen megjött nekik a mikulás,

4: rosszul állnak a csillagok,

5: esetleg ténneg ők a tajparasztok.

25/F

2015. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Én ilyennel még soha nem találkoztam, igaz ritkán szólítok meg idegeneket, de ha megkérdezek valamit fiatalokat tegezem és nem szólt még senki...


22F

2015. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
1-es sajnos ez csak álom marad. A fiamat majd sajnálni is fogom emiatt.
2015. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

En azt javaslom, hogy a jovoben csak olyan lanyhoz lepj oda, aki mar valami jelet adta a szimpatiajanak es ne szolits le senkit ismeretlenul.


Akar elment a busz akar nem, ugy is meg kell varnod a kovetkezot :)

2015. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#5

Ha elment a busz, akkor másik útvonalon folytatom az utam :)

2015. júl. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Mert a fiatal nőknek nem jár tisztelet? :D


Engem is idegesít a tegezés, bár inkább csak hivatalos helyeken, így, szintén huszonéves emberektől, sima csevegésnél nem.

2015. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Én sok ismerkedős oldalon vagyok fent. Tettem ki képet meg rendes becsületes férfiként adtam ki magam. 1 év alatt egy levelet sem kaptam. Próbáltam mosolygós képet kitenni vagy bármilyet. Semmi nem nem változott. Ezek után gondoltam egyet. Elmentem az egyik ismerősömhöz aki autó kereskedő. A legújabb sport mercivel csináltam magamról képet. Levágtam teljesen kopaszra a fejem és egy kiszegecselt bőrmellényt vettem fel. Még egy szivart is a számba tettem./pedig nem dohányzom/ Na ezt a képet tettem fel az ismerkedős oldalra, azzal a szöveggel, hogy az új szerzeményem. Aztán feltettem egy képet amin ugyan ilyen szerkóban nyíltan fogom a farkam és arra azt írtam. Nehezen fér el a 22 centi a bőrnaciban. Szerintetek hány levelet kaptam? Napi 50-60levelet kaptam nőktől! Mert a legtöbb nőnek ez számít. Ennyit a nőkről. Ebből leszűrtem milyen a nők nagy átlagja.
2015. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Attol is fugg, hogyan kerdezel es kit. Peldaul akin latom, hogy elfoglalt(zenet hallgat, olvas) vagy csak epp az a tipikus flegma, bunko ember azt inkabb kihagyom.
2015. júl. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem akartam azt sugallni, hogy a fiatalokat lenézném. Minden nőnek jár a tisztelet, az nem is kérdés.


Csak érdekel, miért ennyire zárkózottak...

2015. júl. 23. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!