Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik, hogy beképzelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy beképzelem pszichésen azt, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nem élek nemi életet, szűz vagyok még, behatolás sem történt, a barátom csak mellettem ment el, de én a semmitől is képes vagyok bepánikolni... ez történt 2 hete, de most farkasétvágyam van, és a melleim is meg vannak duzzadva. Őszinte leszek, én röhögnék egy ilyen kérdésen, mert abszolút az jön le, hogy nincsen semmi baj, de létezik, hogy a sok -felesleges- stressz miatt beképzelem a tüneteket?

2015. júl. 23. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én álvemhességről még csak állatok esetében hallottam, persze, lehet, én vagyok a tudatlan :DDDD
2015. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ma több nő mellet is elmentem. Bevallom, most bele tetted a bogarat a fülembe.
2015. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Második :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindent értek... :DD
2015. júl. 23. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy álterhesség. De lehet hormonális probléma is.
2015. júl. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
asztakurta xddd Mindig meggyőződöm róla h időként érdemes felnézni ide xd
2015. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gabi880315 válasza:
Pms tünet, nyugi nekem mindig ez van menstruáció előtt. Zabálok mint egy disznó, a melleim meg letudnának szakadni;-)
2015. júl. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen hormonális oka van, hiába csak beképzeled a dolgot, ha tartósan megmarad, akkor menj el dokihoz vele! :) Nekem egy gyorsabb fogyás után volt ilyen hónapokig, nagyon kellemetlen tud lenni, a végén ott tartottam, hogy 6 hónapig nem is menstruáltam. Nem voltam terhes.
2015. okt. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!