Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nagyon buta voltam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon buta voltam?

Figyelt kérdés

Egy fiúval sokáig leveleztem,lájkolgatta a képeimet.Majd egy időre eltűnt .Kérdeztem tőle haragszik-e.Azt mondta nem csak sok a dolga,dolgozik meg fáradt.Nem is tett ki semmit,nem játszott,nem lájkolt semmit..

Majd ez idő alatt rengeteget írtam neki.Sose válaszolt csak megnézte az üzeneteimet.Tegnap láttam megosztott egy posztot.Írtam hozzá.Reagált is rá viccesen.Megharagudtam rá mert úgy éreztem lenne ideje rám de mégse ír.Ő azt mondta most nagyon elfoglalt.Mert vizsgára készül.Erre írtam neki egy levelet elmondtam neki csalódtam benne és hogy sajnálom hogy nem találkozhattunk végül.Majd töröltem.Hozzáteszem sokszor töröltem és mindig újra bejelöltem és ő mindig visszajelölt.

Nem tudom mit tehetnék.Hiányzik.Szeretném újra bejelölni és írni neki.De mit tegyek? Olyan bután érzem magam.Nincs egy barátom se ez a fiú más volt mint a többi. 20/L


2015. júl. 23. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekellted, ennyi
2015. júl. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
ne teperj utána,mert sajna nem érdekled
2015. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekled. Ezen nem tudsz változtatni, akárhányszor eljátszod, ezt a töröllek-bejelöllek játékot. Az érdeklődést, vagy az esetleges vonzalmat dedós módon kizsarolni nem lehet. Meg semmilyen módon.
2015. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínű van más aki jobban érdekli, vagy van barátnője, és csak szórakozik/szórakozott !
2015. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugyan miért volt más?Hosszú ideje szívat már ez a srác vagy inkább te magadat.

Magányos vagy ennyi az egész és abba kapaszkodsz aki kéznél van.

2015. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irj nekem. En nem koptatlak le olyan kifogasokkal, hogy sok a dolgom.
2015. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
buta voltál. nem te vagy a világ közepe, képzeld, én is tanulok, nyelvvizsgára készülök, lehet ő is.
2015. júl. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szép is az amikor olyan szekér után futsz ami nem vesz fel ..
2015. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!